Danilevičius įmušė įvartį į "Juventus" vartus © Eurofootball.lt
Penktadienio vakare vykusiose draugiškose rungtynėse tarp aukščiausios Italijos lygos klubų "Livorno" ir Turino "%c00038" pasižymėjo lietuvis Tomas Danilevičius.

"Senoji senjora" išsiveržė į priekį 40 minutę po gynėjo Jonathano Zebina įvarčio, tačiau iki mačo pabaigos likus penkiolikai minučių puolėjas iš Lietuvos išlygino rezultatą. Rungtynės taip ir baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tuo tarpu kitame draugiškame mače susitiko Italijos čempionas "%c00062" ir "Serie-A" vidutiniokas "%c00070". Pirmajame kėlinyje pasižymėjo danas Johnas Dahlis Tomassonas ir brazilas Kaka, taigi Milano ekipa pirmavo 2-0.

Visgi 51 ir 58 minutėmis Genujos komanda įmušė du kartus ir rezultatas tapo lygus. Buvo mušama 11 metrų baudinių serija, kurią po lemiamo netikslaus vartininko Didos smūgio laimėjo "Sampdoria".