Danilo šūvis nulėmė "Real" pergalę prieš "Bayern", "Chelsea" nugalėjo "Milan" (VIDEO)

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose buvo sužaistos dvejos draugiškos Čempionų taurės rungtynės.

Pirmieji į kovą stojo Madrido "Real" ir Miuncheno "Bayern" klubai. Apylygėje dvikovoje minimalų pranašumą įrodė Zinedine'ą Zidane'o auklėtiniai.

Pergalingas įvartis krito 79-ąją minutę, kai dešiniuoju kraštu spurtavęs gynėjas Danilo iš maždaug 20 metrų galingu smūgiu nepaliko jokių vilčių varžovų vartininkui.

Tai buvo paskutinės "Real" ekipos draugiškos rungtynės. Jau kitą savaitę "baltųjų" lauks UEFA Supertaurės rungtynės prieš "Sevilla".

Kitoje dvikovoje susigrūmė Londono "Chelsea" prieš "Milan". Antonio Conte vadovaujama komanda rezultatu 1-3 pranoko varžovus iš Italijos.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Bertrandas Traore bei du įvarčius pelnęs Oscaras. 38-ąją minutę "Milan" gretose rezultatą buvo išlyginęs Giacomo Bonaventura.

"Bayern" 0 - 1 "Real Madrid"
79' [0 - 1] Danilo

"Milan" 1 - 3 "Chelsea"
25' [0 - 1] B. Traore
38' [1 - 1] G. Bonaventura
70' [1 - 2] Oscar (11 m. baudinys)
87' [1 - 3] Oscar