Danai sutriuškino rusus ir žengė į EURO 2020 aštuntfinalį © „Reuters“ nuotr.

Pirmadienį finišavo EURO 2020 B grupės kovos.

Pirmąją pergalę turnyre iškovojo Danijos rinktinė, kuri net 4:1 sutriuškino rusus.

Danai agresyviau pradėjo rungtynes, tačiau savųjų šansų kontratakose sėkmingai ieškojo ir rusai.

Vis tik pirmasis įvartis krito į rusų vartus, kai 38-ąją minutę puikiu smūgiu pasižymėjo Mikkelas Damsgaardas.

59-ąją minutę rusų gynėjai tiesiog padovanojo įvartį Yussufui Poulsenui ir šis padvigubino danų pranašumą.

Rusijos futbolininkai rankų nenuleido ir 70-ąją minutę savo komandos atsilikimą sušvelnino 11 metrų baudinį realizavęs Artemas Dzyuba.

Vis tik danai mačo pabaigoje smeigė dar du įvarčius į varžovų vartus – 79-ąją minutę pasižymėjo Andreasas Christensenas, o 82-ąją – Joakimas Maehle'as – bei iškovojo pirmąją pergalę EURO 2020.

Šių trijų taškų danams pakako užimti antrąją vietą grupėje bei žengti į turnyro aštuntfinalį.