Dar kartą tokiu pačiu rezultatu "Chelsea" įveikęs PSG žengė į ketvirtfinalį (VIDEO, FOTO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku trečiadienį įvyko paskutinės šios savaitės UEFA Čempionų lygos atsakomosios aštuntfinalio rungtynės. Jau žinomas ir ketvirtasis ketvirtfinalio dalyvis.

"Stamford Bridge" stadione dar kartą ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Chelsea" prieš Paryžiaus "Saint-Germain". Guuso Hiddinko auklėtiniai ilgą rungtynių laiką priešinosi varžovams, tačiau Laurento Blanco kariauna ir šį kartą buvo pranašesni - bendru rezultatu 4-2 į kitą etapą žengė paryžiečiai.

Rungtynės prasidėjo aktyviu futbolu. Abi komandos nesiruošę užsidaryti į gynybą, o "Chelsea" ekipai verkiant reikėjo įvarčio. Deja, bet 16-ąją minutę buvo nubausti svečių iš Paryžiaus tiksliu smūgiu į vartų stačiakampį. Po puikaus Zlatano Ibrahimovičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto pasižymėjo startinėje sudėtyje susitikimą pradėjęs Adrienas Rabiot.

Tačiau "Chelsea" nepalūžo ir po praleisto įvarčio pradėjo spausti varžovus. Aukštas tempas varžovų aikštės pusėje atsipirko - 27-ąją minutę meistriškai Thiago Silva suklaidinęs puolėjas Diego Costa nuginklavo Keviną Trappą ir atgaivino "mėlynųjų" viltis pakovoti dėl kelialapio.

Pirmajame kėlinyje abi komandos dar turėjo progų pasižymėti, tačiau didesnių sunkumų vartininkai nebesulaukė ir komandos į rūbinę žengė rezultatui esant 1-1.

Antrajame kėlinyje taip pat netrūko kovos ir atakuojančio futbolo. "Chelsea" ne kartą smūgiais grasino vokiečio ginamiems vartams, tačiau bandymai buvo nesėkmingi. 65-ąją minutę Londono komanda turėjo realiausią progą persversti rezultatą jų naudai, bet tiek į Edeno Hazardo, tiek į Williano smūgius reagavo K. Trappas.

Galiausiai 67-ąją minutę PSG atakų lyderis Z. Ibrahimovičius galutinai pribaigė šeimininkus. Dabar jau pats sulaukęs puikaus perdavimo iš Angelio Di Maria tiksliu smūgiu nuginklavo Thibautą Courtois ir padėjo galutinį tašką šiame susitikime.

Praėjusį sezoną "Chelsea" iš turnyro pasitraukė taip pat PSG klubo dėka. Čempionų lygoje jau žinomi keturi ketvirtfinalio dalyviai - PSG, Madrido "Real", Lisabonos "Benfica" ir "Wolfsburg".

"Chelsea" 1 - 2 PSG
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 2-4)
16' [0 - 1] A. Rabiot
27' [1 - 1] D. Costa
67' [1 - 2] Z. Ibrahimovič