Dar penkios komandos įveikė UEFA taurės grupių etapą © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį UEFA taurės kovas pratęsė dar keturių grupių komandos, iš kurių penkios užsitikrino vietas šešioliktfinalyje.

E grupėje intrigos nebeliko - į kitą etapą pergalėmis minimaliais rezultatais namuose žengė Leverkuzeno "Bayern" ir Maskvos "Spartak", o Prahos "Sparta" pralaimėjimas paskutinėse savo rungtynėse reiškė, kad trečiasis kelialapis tolyn nepaisant nesėkmės atiteko šveicarų "Zurich" klubui.

Visiškai skirtinga situacija F grupėje, kur vilčių nebeturi tik namuose "Bolton" nusileidusi ir trečią pralaimėjimą patyrusi Belgrado "Crvena Zvezda" ekipa. "Bolton" su 6 taškais tapo grupės lyderiu, tačiau jau nebeturi rungtynių, ir po Salonikų "Aris" ir "Braga" lygiųjų prieš paskutinį turą trys minėtos komandos bei Miuncheno "Bayern" gali surinkti po vienodai taškų. Tokiu atveju, kam iš keturių komandų atitektų trys kelialapiai į šešioliktfinalį, lemtų įvarčių santykiai.

G grupėje savo pasirodymą grupių etape Londono "Tottenham" baigė lygiosiomis išvykoje su Briuselio "Anderlecht", ir šis iškovotas taškas Anglijos klubui užtikrino vietą kitame etape. Neblogus šansus po pergalės Danijoje prieš "AaB" turi ispanų "Getafe", paskutiniame ture susitiksianti su "Anderlecht", tuo tarpu šiame ture nežaidusiam Tel Avivo "Hapoel" norint turėti kokių nors vilčių paskutinėse rungtynėse būtina pergalė.

Vietą tarp 32 geriausiųjų iš H grupės jau užsitikrinęs "Helsingborg" šį kartą tai "padėjo" padaryti "Bordeaux" klubui, kuris įveikė varžovus iš Švedijos namuose ir išliko tarp penkių visas tris pergales iškovojusių ekipų. Į trečiąją vietą grupėje pretenduoja Atėnų "Panionios", kuris svečiuose išplėšė dramatišką pergalę mače su Vienos "Austria" ir eliminavo savo oponentą, o taip pat šį kartą nežaidęs Stambulo "Galatasaray".

Paskutinis grupių etapo turas bus žaidžiamas už dviejų savaičių. Šešioliktfinalyje prie 24 grupių etapą įveikusių ekipų prisijungs trečiąsias vietas UEFA Čempionų lygos grupėse užėmusios komandos, kurios atkrintamųjų varžybų formatu kausis iki pat finalo Mančesteryje.

E grupė

Leverkuzeno "Bayer" (Vokietija) 1 - 0 Prahos "Sparta" (Čekija)
71' [1 - 0] Manuel Friedrich

60' Carsten Ramelow ("Bayer") pašalintas iš aikštės

Maskvos "Spartak" (Rusija) 1 - 0 "Zurich" (Šveicarija)
57' [1 - 0] Jegor Titov

(Vieta, komanda, žaista, lygiosios, laimėta, pralaimėta, įvarčiai, taškai)
1. Spartak 3 2 1 0 3-1 7
2. Zürich 3 2 0 1 4-2 6
3. Bayer 3 2 0 1 3-2 6
4. Sparta 4 1 1 2 4-5 4
5. Toulouse 3 0 0 3 2-6 0

F grupė

Salonikų "Aris" (Graikija) 1 - 1 "Braga" (Portugalija)
6' [0 - 1] Roland Linz
26' [1 - 1] Ronaldo Guiaro

Belgrado "Crvena Zvezda" (Serbija) 0 - 1 "Bolton" (Anglija)
45' [0 - 1] Gavin McCann

1. Bolton 4 1 3 0 5-4 6
2. Aris 3 1 2 0 5-2 5
3. Bayern 3 1 2 0 6-5 5
4. Braga 3 0 3 0 3-3 3
5. Crvena Zvezda 3 0 0 3 2-7 0

G grupė

"AaB" (Danija) 1 - 2 "Getafe" (Ispanija)
11' [0 - 1] Pablo Hernandez
78' [0 - 2] Esteban Granero
90' [1 - 2] Rade Prica

Briuselio "Anderlecht" (Belgija) 1 - 1 Londono "Tottenham" (Anglija)
68' [1 - 0] Bart Goor
71' [1 - 1] Dimitar Berbatov (11m.)

1. Tottenham 4 2 1 1 7-5 7
2. Getafe 3 2 0 1 5-4 6
3. Anderlecht 3 1 2 0 4-2 5
4. Hapoel 3 1 0 2 2-5 3
5. AaB 3 0 1 2 4-6 1

H grupė

"Bordeaux" (Prancūzija) 2 - 1 "Helsingborg" (Švedija)
12' [1 - 0] Marouane Chamakh
17' [1 - 1] Henrik Larsson
69' [2 - 1] Jussie

Vienos "Austria" (Austrija) 0 - 1 Atėnų "Panionios" (Graikija)
90' [0 - 1] Ivica Majstorovic