Dar viena "Cluj" ekipos staigmena © Eurofootball.lt
Trečiadienį buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos rungtynės. Savo mačus žaidė A, B, C ir D grupių komandos.

Dar vieną staigmeną pateikė Rumunijos čempionė "Cluj" ekipa, kuri mačą namuose prieš Londono "Chelsea" baigė lygiosiomis 0-0.

Rungtynės vyko gana ramiai ir per pirmajį kėlinį arenoje susirinkę žiūrovai išvydo vos vieną realesnią progą - 37 mačo minutę Alvaro Pereira pavojingai smūgiavo į "Chelsea" vartus, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Antrame kėlinyje pasižymėti galėjo Nicole Anelka bei tas pats A.Pereira, tačiau nei vienam to padaryti nepavyko ir finalinis teisėjo švilpukas paskelbė gana teisingas lygiasias 0-0.

Puikią pergalę iškovojo "Barcelona", futbolininkai svečiuose tik dėka mačo pabaigoje pelnytų dviejų Lionelio Messi įvarčių įveikdami Donecko "Shakhtar.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje šeimininkai įsiveržė į priekį - 44 minutę puolėjas Ilsinho kovoje dėl kamuolio aplenkė ispanų klubo kapitoną Carlesą Puyolį bei pelnė pirmajį komandos įvartį.

Antrame kėlinyje "Barcelona" ėmė spausti šeimininkus - iš pradžių Dani Alveso pavojingas smūgis į vartus, paskui šansą įmušti turėjo Samuelis Eto'o, tačiau proga liko neišnaudota.

Vis dėlto 87 minutę svečiai išlygino rezultatą - Bojanas Krkičius perdavė kamuolį Lioneliui Messi ir šis pelnė įvartį. 90 minutę tas pats L.Messi pelnė ir antrajį komandos įvartį ir padėjo "Barcelona" ekipai iškovoti sunkią pergalę.

Užtikrintą pergalę iškovojo "Liverpool", kurie rezultatu 3-1 įveikė Eindhoveno "PSV" klubą.

Jau ketvirtają minutę "Liverpool" buvo priekyje - po kampinio pakeltą kamuolį į vartus smūgiavo Fernando Torresas, tačiau Andresas Isakssonas smūgį atlaikė. Vis dėlto pirmasis prie kamuolio suskubo Dirkas Kuytas, kuris ir pelnė įvartį.

34 minutę rezultatas jau tapo 2-0 - F.Torreso perdavimas Robbie Keanui ir šis pelno pirmajį savo įvartį vilkint "Liverpool" ekipos marškinėliais.

76 minutę "Liverpool" priekyje jau 3-0 - Stevenas Gerrardas realizuoja baudos smūgį bei pelno 100-tąjį savo įvartį vilkint anglijos ekipos marškinėliais.

Vis dėlto svečiai dar pelnė paguodos įvartį. Jo autoriumi tapo puikų Jano Kronkampo perdavimą išnaudojęs Danny Koevermansas. Finalinis teisėjo švilpukas užfisavo šeimininkų pergalę rezultatu 3-1.

A grupė:

"Bordeaux" 1-3 "Roma"
19' [1-0] Y. Gourcuff
64' [1-1] M.Vučinič
71' [1-2] J.C.Baptista
83' [1-3] J.C.Baptista

36' iš aikštės pašalintas Henrique ("Bordeaux")

"Cluj" 0-0 Londono "Chelsea"

B grupė:

"Anarthosis" 3-1 Atėnu "Panathinaikos"
10' [1-0] S.Zumarraga į savus vartus
15' [2-0] D.Dobrasinovic
27' [2-1] A.Salpingidis iš 11 metrų baudinio
78' [3-1] Taher

Milano "Inter" 1-1 Bremeno "Werder"
13' [1-0] D.Maicon
62' [1-1] C.Pizarro

C grupė:

Donecko "Shakhtar" 1-2 "Barcelona"
44' [1-0] Ilsinho
86' [1-1] L.Messi
90' [1-2] L.Messi

Lisabonos "Sporting" 2-0 "Basel"
55' [1-0] L.Romagnoli
86' [2-0] D.Derlei

D grupė:

Madrido "Atletico" 2-1 "Marseille"
4' [1-0] S.Aguero
16' [1-1] M.Niang
22' [2-1] Raul Garcia

"Liverpool" 3-1 "PSV Eindhoven"
4' [1-0] D.Kuyt
34' [2-0] R.Keane
76' [3-0] S.Gerrard
78' [3-1] M.Koevermans