„RB Leipzig“ rungtynių pabaigoje palaužė „Atletico“ ir netikėtai žengė į Čempionų lygos pusfinalį © AP nuotr.

Ketvirtadienį Lisabonoje įvyko antrasis UEFA Čempionų lygos pusfinalis, kuriame „RB Leipzig“ kiek netikėtai rezultatu 2:1 įveikė Madrido „Atletico“ ir žengė į turnyro pusfinalį.

Pirmasis mačo kėlinys vyko apylygiai ir nė vienai komandai nepavyko įgauti pranašumo.

„RB Leipzig“ į priekį išsiveržė vos prasidėjus antrajam kėliniu – 51-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo Dani Olmo.

„Atletico“ žaidimą gerokai pagyvino 58-ąją minutę aikštėje pasirodęs Joao Felixas. Portugalas 71-ąją minutę uždirbo 11 metrų baudinį, kurį pats realizavo ir išlygino rezultatą.

Kai jau atrodė, kad komandoms teks žaisti pratęsimą, 88-ąją minutę „RB Leipzig“ surengė puikią ataką, kurią smūgiu užbaigė Tyleris Adamsas. Amerikiečio smūgiuotas kamuolys pataikė į varžovų gynėją bei įskriejo į vartų tinklą.

Per likusį laiką Madrido ekipos futbolininkai dar bandė šturmuoti oponentų vartus, tačiau apčiuopiamų vaisių tai nedavė.

„RB Leipzig“ pusfinalyje susikaus su Paryžiaus „Saint-Germain“.