Dar viena mokesčių auka: A. Di Maria skirta vienerių metų kalėjimo bausmė

29-erių metų Paryžiaus "Saint-Germain" krašto puolėjas Angelis Di Maria pripažino savo kaltę mokesčių slėpimo byloje ir sulaukė vienerių metų kalėjimo bausmės.

Skelbiama, kad A. Di Maria sutiko su Ispanijos teismo pareikštas kaltinimais dėl 2010-2014 metų laikotarpyje nuslėptų 1,3 milijonų eurų mokesčių ir sulaukė tiek piniginės, tiek kalėjimo bausmės.

Žinoma, argentiniečiui į kalėjimą sėsti neteks - jei bausmė neviršija dviejų metų laikotarpio į kalėjimą Ispanijoje nesėdama. Dviejų metų kalėjimo bausme buvo nubaustas ir Lionelis Messi, tačiau dėl tos pačios priežasties jam nereikėjo sėsti už grotų.

A. Di Maria mokesčius vengė mokėti visus ketverius metus, kai rungtyniavo Madrido "Real" klube. Kaltinimai dėl mokesčių vengimo yra pareikšti ir kitiems "Real" klubo buvusiems ir esamiems atstovams - Cristiano Ronaldo, Jose Mourinho, Pepe ir Fabio Coentrao.

Tačiau "Real" klubas su tuo nėra niekaip susijęs. Visi minėti futbolininkai, išskyrus Lionelį Messi, savo finansinius reikalus pateikė tvarkyti jų agentui Jorge Mendesui, kuris greičiausiai yra kaltas dėl visų kaltinimų, kuriuos Ispanijos teisėsauga pareiškė jo klientams.

Argentiniečiui A. Di Maria, pripažinusiam savo kaltę, be kalėjimo bausmės teks sumokėti 2 mln. eurų baudą.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...