Dar viena "P.S.G" nesėkmė © Eurofootball.lt
Nepaisant to, kad pirmajame Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių ture vienais favoritų laikyti Paryžiaus "%c00023" futbolininkai pralaimėjo vidutiniokei "%c00067" ekipai, jie ir toliau barsto taškus.

Antrajame čempionato ture sostinės vienuolikė tesugebėjo sužaisti lygiosiomis su tik šį sezoną į aukščiausiąjį divizioną iškopusiu "%c00206" klubu.

"P.S.G" futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį - jau 11-ąją mačo minutę pasižymėjo %p01159. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą "Caen" vistik pavyko išlyginti rezultatą. Tai 43-ąją minutę padarė Hengbartas.

Antrajame kėlinyje sužaidus 11 minučių "P.S.G" vėl išsiveržė į priekį - įvartį pelnė gynėjas %p00621. Tačiau 72-ąją minutę Paryžiaus futbolininkai pažeidė taisykles savo baudos aikštelėje ir teisėjas į jų vartus skyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo Kordoba. Paskutiniąją rungtynių minutę kartą šame mače pasižymėjęs Mario Yepesas dar sugebėjo gauti ir raudoną kortelę.

Rungtynės taip ir baigėsi rezultatu 2-2, o turnyro debiutantai "Caen" antrame mače iš eilės sugebėjo iškovoti taškus.

"%c00023" 2 - 2 "%c00206"
11' [1 - 0] Fabrice Fiorese
43' [1 - 1] Cedric Hengbart
56' [2 - 1] Mario Yepes
72' [2 - 2] Daba Arfang Sarr Kordoba (11m.)

90' iš aikštės pašalintas Mario Yepesas ("P.S.G")