Dar viena "West Ham" nesėkmė © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Anglijos “Premier“ lygoje įvyko dar dvejos rungtynės. Nesėkmių persekiojamas “West Ham“ patyrė dar vieną pralaimėjimą, namuose nusileidę “Wigan“, o iš krizės bandantis išbristi “Newcastle“ po atkaklios kovos 3-2 pranoko “Reading“.

“West Ham“ rungtynes su “Wigan“ pradėjo labai aktyviai. Ypač pastebimi buvo Marlonas Harewoodas ir Carlosas Tevezas. Pastarasis pirmojo kėlinio pabaigoje neišnaudojo puikios galimybės galva, o antrojo pradžioje tolimu smūgiu pataikė į virpstą.

Netrukus “Wigan“ patvirtino nerašytą taisyklę – “neįmuši tu – įmuš tau“. Gavęs Kevino Kilbane‘o perdavimą, Davidas Cotterillas iš dešiniojo krašto tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Prabėgus vos kelioms minutėms, svečiai džiaugėsi antruoju įvarčiu: po tolimo Leightono Baineso smūgio kamuolys atsimušė į šeimininkų gynėją Jonathaną Spectatorą, ir pakeitęs skriejimo kryptį, atsidūrė vartuose.

Nors “West Ham“ mačo pabaigoje ir užgulė varžovų vartus, tačiau tai jiems nepadėjo išvengti jau ketvirtojo pralaimėjimo per pastarąsias penkerias rungtynes. “Plaktukai“ atsidūrė 18 – oje vietoje.

Iš turnyrinės lentelės dugno bandantis išsikapanoti “Newcastle“ priėmė netikėtai sėkmingai sezoną pradėjusį lygos naujoką “Reading“.

“Šarkos“ pirmavo po tikslaus Antoine‘o Sibierski smūgio galva 23 min. Tačiau kėlinio pabaigoje “Reading“ saugas Jamesas Harperis vieną po kito įmušė du įvarčius nuo baudos aikštelės linijos ir rezultatas tapo 1-2.

57 min. Obafemi Martinsas realizavo 11 m. baudinį, skirtą už svečių gynėjo Ibrahima Sonko pražangą prieš turką Emre, ir rezultatas tapo lygus.

Vis tik minėtas Emre tapo mačo herojumi. 84 min. turkas tiksliai smūgiavo iš 20 metrų atstumo ir išplėšė savo komandai pergalę. Tai buvo pirmas turko įvartis šiame “Premier“ lygos sezone.

“Newcastle“, iškovoję antrąją pergalę iš eilės, bei nepralaimėję keturių pastarųjų rungtynių, pakilo į 15 – ąją vietą.

“%c00248“ 0 – 2 “%c00261“
51‘ [0 – 1] David Cotterill
58‘ [0 – 2] Jonathan Spector (į savo vartus)

“%c00046“ 3 – 2 “%c00315“
23‘ [1 – 0] Antoine Sibierski
37‘ [1 – 1] James Harper
42‘ [1 – 2] James Harper
57‘ [2 – 1] Obafemi Martins (11 m.)