Dar vienas E. Haalando benefisas padėjo „City' ekipai įveikti „Brighton“ futbolininkus © AP nuotr.

„Manchester City“ ekipa ir toliau mina čempionato lyderiams „Arsenal“ ant kulnų.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „miestiečiai“ namuose rezultatu 3:1 susitvarkė su „Brighton“ pasipriešinimu.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 22 minutę. „City“ vartininkas Edersonas atliko puikų perdavimą per visą aikštę ir puikų fiziškumą pademonstravęs Erlingas Haalandas pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Baigiantis kėliniui Haalandas į savo sąskaitą įsirašė dublį. 43 minutę norvegas šaltakraujiškai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo 2:0.

„Žuvėdroms“ pavyko grąžinti intrigą 53 minutę. Po Solomono Marcho perdavimo Leando Trossardas iš baudos aikštelės prieigų galingu smūgiu į artimąjį kampą nuginklavo Edersoną.

Tačiau, Pepo Guardiolos auklėtiniai susigrąžino dviejų įvarčių pranašumą 75 minutę. Kevinas de Bruyne priimė kamuolį už baudos aikštelės ribų ir galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Po šio susitikimo „Man City“ futbolininkai tašku atsilieka nuo pirmoje vietoje esančio „Arsenal“. Tiesa, „kanonieriai“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.