Dar vienas smūgis "Real" ekipai: "Levante" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

Savo žiūrovų palaikoma "Eibar" vienuolikė susitiko su "Sevilla" futbolininkais. "Eibar" žiūrovams padovanojo net penkis įvarčius, o andalūzai buvo priversti susitaikyti su žeminančiu pralaimėjimu.

Rungtynės šeimininkais prasidėjo fantastiškai - jau 1-ąją minutę Kike išvedė juos į priekį, o pranašumą 17-ąją minutę padidino Orellana. Vis dėlto po keturių minučių "Sevillai" ekipai nuo 11 metrų žymos pavyko sumažinti atsilikimą.

Tačiau ties tuo rungtynės nesibaigė - per likusį laiką "Sevilla" į savo vartus praleido dar tris įvarčius ir "Eibar" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 5-1.

"Sevilla" po pralaimėjimo lieka šeštoje pozicijoje, tačiau "Eibar" nuo jų atsilikimą sumažino iki vieno taško.

Dar kitoje dvikovoje Sevilijos "Real Betis" palaužė nuo 31-os minutės dešimtyje žaidusį "Villarreal", o "Alaves" įsirašė pergalę prieš Vigo "Celta".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Valensijos "Levante" savo aikštėje priėmė Madrido "Real". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai vėl užmiršo gero žaidimo pagrindus - visą rungtynių laiką strigę "baltieji" prarado taškus prieš vienus lygos autsaiderių.

Susitikimas svečiams prasidėjo sėkmingai - Sergio Ramosas pasiekė įvartį galva, tačiau 42-ąją minutę tas pats ispanas ne itin patikimai sužaidė gynyboje ir leido vienas prieš vartininką išbėgti varžovui. Pirmąjį smūgį Keyloras Navasas atrėmė, o į antrąjį Emmuelio Boatengo smūgį vartų sargas jau nebereagavo.

Antrajame kėlinyje "Real" komandai reikalai ir toliau nesiklostė lengvai. "Levante" ne sykį pavojingai išbėgadavo į greitas atakas, tačiau 81-ąją minutę "baltieji" galiausiai pasiekė įvartį po puikaus Karimo Benzema žaidimo. Isco išvedė "Real" į priekį ir, atrodė, kad padės iškovoti pergalę, tačiau tai dar nebuvo pabaiga.

"Levante" nebuvo nusiteikusi pasiduoti be kovos ir galiausiai 89-ąją minutę Giampaolo Pazzini išbėgo nedengiamas varžovų prieš vartininką bei pasiuntė į euforiją sirgalius - smūgis buvo tikslus ir rezultatas tapo 2-2.

Ketvirtoje vietoje žygiuojantis "Real" nepasinaudojo galimybe bent laikinam pakilti į trečiąją poziciją. "Levante" po lygiųjų krenta į 17-ąją vietą.

"Eibar" 5 - 1 "Sevilla" (VIDEO)
1' [1 - 0] Kike
17' [2 - 0] F. Orellana
21' [2 - 1] P. Sarabia (11 m. baudinys)
32' [3 - 1] I. Ramis
61' [4 - 1] F. Orellana
83' [5 - 1] A. Arbilla

"Real Betis" 2 - 1 "Villarreal" (VIDEO)
45+2' [1 - 0] L. Moron
65' [2 - 0] L. Moron
80' [2 - 1] C. Bacca (11 m. baudinys)
31 D. Bonera ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 2 - 1 "Celta" (VIDEO)
4' [1 - 0] Alfonso
18' [2 - 0] Munir
90+1' [2 - 1] I. Aspas

"Levante" 2 - 2 "Real Madrid"
11' [0 - 1] S. Ramos
42' [1 - 1] E. Boateng
81' [1 - 2] Isco
89' [2 - 2] G. Pazzini

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/U6b_QeukGuk" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 4 0
  • (IP: 6cd1f8f2f)
    • 53
  • true (IP: d078018ac)

Ziauriausia kai ta siuksle visokie malalietkos state salia Messi, kai jis nevertas net bucu jam valyti. Ir abydniausia kai turi tiek pat balionu. Dar zvenge is Vaidoshiaus kai stume ant sitos primadonos koks jis beviltiskas, bet atejo ta diena kai ir tie su roziniais akiniais pradeda matyti ant kiek sviesmeciu jis atsilieka nuo Messi.

• 44
  • Jsskdk (IP: ed4ecda5e)

Niekaip nesuprantu, kodel Bale visada keicia? Cr pakeite pirma karta, nors jo isvis nereikwjo leist i aikste, visiskas 0, nei driblingo, nei smugio, tik daivai, skesciojimai rankomis ir kazkokios keistos sypsenos, *** jis isvis reikalingas....o juokingiausia, kad jo komandos drugas gali buti betkokio gerumo pozicijoj ir jei jis musa i bargus, cr mojuoja, kodel jam neperdave kamuolio...pencija, pencija

• 44
  • . (IP: 9d1208428)

Svarbu geriausias puikiui skėsčiojo rankomis simuliavo 😀. Nu bet ok, turbūt metų gale vėl kels balioną už ,,individualius pasiekimus”. Karma is a bitch, apsiskelbė, kad geriausias, o dabar nieko nepadaro 😔

• 37
  • radialis (IP: d149b0f77)

Nu va, jau atejo tas laikas kai cr net first toucho nebeturi.. Ir dar jam alga kels ir net negalvoja prastumt vasara kai dar bent kazkiek vertas

• 22
  • Palavynke

Nu Vaidosiaus kokentaras kaip pastoviai metro ilgio praleidi ir viskas bet si karta bandziau paskaityt tai ant kiek zmogus nusivyles real ir cr gyvenimu kad *** nu ce kaip cirkas isvaziavo klouna paliko nu bet sotam klaunui i durnyna reikia eiti 😃 nu kiek galima visiska s komentuot ir tiek laiko jau

• 0
  • Anbo

reikia būtinai pakelt algas, nes vargša žaidėjai iš bado nebepažaidžia 😃

• 0
  • Rttt (IP: f99f6188b)
    true (IP: d078018ac)

Kai buvo pike tai vertas buvo balionu.... o dabar Paseno cr ir viskas...

• 1
  • mm (IP: 7a709a772)
    rere (IP: 8cc695952)

galima is dabartines real sudeties palikti navas, ramos, marcelo, kroos, modric, bale o visus kitus parduot ir vietoi ju paimti neymara ir aplink ji lipdyti komanda

rimtai marcelo nori palikt kai per ji dauguma ivarciu krenta ir kas is to kad jis gyliai eina i atakas jei nespeja grizti jis jug ne vingeris o gynejas

• 1
  • px ta la liga (IP: 071728586)

Ta prasme nesimatė jokio noro laimėt..Gal tik Modričius vienintelis draskėsi. Visiem kitiem visiškai ***, Levante su daug didesne energija žaidė ir nusipelnė taško. Dar pasisekė, kad Navasas patraukė, nes būtumėm ir prapisę dar 😀