Dar vienas smūgis "Real" ekipai: "Levante" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 22-ojo turo rungtynės.

Savo žiūrovų palaikoma "Eibar" vienuolikė susitiko su "Sevilla" futbolininkais. "Eibar" žiūrovams padovanojo net penkis įvarčius, o andalūzai buvo priversti susitaikyti su žeminančiu pralaimėjimu.

Rungtynės šeimininkais prasidėjo fantastiškai - jau 1-ąją minutę Kike išvedė juos į priekį, o pranašumą 17-ąją minutę padidino Orellana. Vis dėlto po keturių minučių "Sevillai" ekipai nuo 11 metrų žymos pavyko sumažinti atsilikimą.

Tačiau ties tuo rungtynės nesibaigė - per likusį laiką "Sevilla" į savo vartus praleido dar tris įvarčius ir "Eibar" pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 5-1.

"Sevilla" po pralaimėjimo lieka šeštoje pozicijoje, tačiau "Eibar" nuo jų atsilikimą sumažino iki vieno taško.

Dar kitoje dvikovoje Sevilijos "Real Betis" palaužė nuo 31-os minutės dešimtyje žaidusį "Villarreal", o "Alaves" įsirašė pergalę prieš Vigo "Celta".

Paskutinėse vakaro rungtynėse Valensijos "Levante" savo aikštėje priėmė Madrido "Real". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai vėl užmiršo gero žaidimo pagrindus - visą rungtynių laiką strigę "baltieji" prarado taškus prieš vienus lygos autsaiderių.

Susitikimas svečiams prasidėjo sėkmingai - Sergio Ramosas pasiekė įvartį galva, tačiau 42-ąją minutę tas pats ispanas ne itin patikimai sužaidė gynyboje ir leido vienas prieš vartininką išbėgti varžovui. Pirmąjį smūgį Keyloras Navasas atrėmė, o į antrąjį Emmuelio Boatengo smūgį vartų sargas jau nebereagavo.

Antrajame kėlinyje "Real" komandai reikalai ir toliau nesiklostė lengvai. "Levante" ne sykį pavojingai išbėgadavo į greitas atakas, tačiau 81-ąją minutę "baltieji" galiausiai pasiekė įvartį po puikaus Karimo Benzema žaidimo. Isco išvedė "Real" į priekį ir, atrodė, kad padės iškovoti pergalę, tačiau tai dar nebuvo pabaiga.

"Levante" nebuvo nusiteikusi pasiduoti be kovos ir galiausiai 89-ąją minutę Giampaolo Pazzini išbėgo nedengiamas varžovų prieš vartininką bei pasiuntė į euforiją sirgalius - smūgis buvo tikslus ir rezultatas tapo 2-2.

Ketvirtoje vietoje žygiuojantis "Real" nepasinaudojo galimybe bent laikinam pakilti į trečiąją poziciją. "Levante" po lygiųjų krenta į 17-ąją vietą.

"Eibar" 5 - 1 "Sevilla" (VIDEO)
1' [1 - 0] Kike
17' [2 - 0] F. Orellana
21' [2 - 1] P. Sarabia (11 m. baudinys)
32' [3 - 1] I. Ramis
61' [4 - 1] F. Orellana
83' [5 - 1] A. Arbilla

"Real Betis" 2 - 1 "Villarreal" (VIDEO)
45+2' [1 - 0] L. Moron
65' [2 - 0] L. Moron
80' [2 - 1] C. Bacca (11 m. baudinys)
31 D. Bonera ("Villarreal") pašalintas iš aikštės

"Alaves" 2 - 1 "Celta" (VIDEO)
4' [1 - 0] Alfonso
18' [2 - 0] Munir
90+1' [2 - 1] I. Aspas

"Levante" 2 - 2 "Real Madrid"
11' [0 - 1] S. Ramos
42' [1 - 1] E. Boateng
81' [1 - 2] Isco
89' [2 - 2] G. Pazzini

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/U6b_QeukGuk" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>