Dariaus ir Girėno stadionas sulaukė funkcionalios svetainės © lff.lt

Netrukus 100 metų sukaktį nuo atidarymo švęsiantis Dariaus ir Girėno stadionas bei jo sporto kompleksas nuo šiol turi skaitmeninius namus internete – www.stadionas.lt.

Per šimtmetį tai yra pirmas kartas, kai būsimi stadiono ir Kauno sporto halės svečiai turės patogų, estetišką internetinį tinklalapį, kuriame sutilps ne tik vertinga informacija, bet ir naudingos funkcijos.

Vienoje vietoje bus galima rasti visų stadione vyksiančių renginių tinklelį ir į juos patogiai įsigyti bilietus.

Naujojoje svetainėje taip pat bus galima rasti ir informaciją susijusią su Dariaus ir Girėno stadione savo namų rungtynes žaidžiančia „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda.

„Kai „Žalgiris Group“ tapo nauju stadiono šeimininku, turėjome nemažai iššūkių, o vienas iš jų ir buvo sukurti funkcionalų puslapį, suteikianti patogią patirtį lankytojams rasti stadioną, parkavimosi vietas, užsiėmimų grafikus ir naujausią informaciją, kuri padės patogiai ir be didesnių rūpesčių gauti geriausius įspūdžius“, – sakė Dariaus ir Girėno stadiono direktorius Saulius Balnanosis.

Naujoje svetainėje vietą ras ir Kauno sporto halė bei šalia stadiono įsikūrę teniso kortai.

Be kontaktų, dažniausiai užduodamų klausimų ir istorinių faktų apie legendinį Kauno sporto kompleksą skilčių, naujame tinklalapyje bus galima rasti daug kitos aktualios informacijos.

Tinklalapio lankytojai galės patogiai matyti Kauno sporto halės užimtumo informaciją, kuri svariai prisidės prie neformaliojo ugdymo plėtros Kauno mieste.

Taip pat, tinklalapyje bus visa informacija, susijusi su Kauno sporto halės erdvių bei Dariaus ir Girėno stadiono erdvių nuoma.

Čia pat sau aktualią informaciją ras ir teniso mėgėjai, tinklalapyje rasiantys registraciją į „Dariaus ir Girėno kortus“ bei aikštelių planus.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB