Daugiau nei mėnesį nelaimintis "Saint-Etienne" sužaidė lygiosiomis su naujoku (VIDEO)

Pirmasis Prancūzijos čempionato susitikimas vyko tarp "Saint-Etienne" bei "Strasbourg" futbolininkų. 

Naujojo trenerio Julieno Sable auklėtiniams tai buvo puiki proga namuose nutraukti nesėkmingą seriją ir įsirašyti pirmąją pergalę nuo spalio vidurio, nes šio vakaro varžovas šiuo metu kapstosi iškritimo zonoje.

Reikalai šeimininkams iš pradžių klostėsi neblogai, o 41-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo Hernani. Vis dėlto, dar nenuaidėjus pertraukos švilpukui rezultatas tapo lygus po Jeano Aholou įvarčio.

Antrajame kėlinyje sužaidus 11 minučių Kevinas Monnet-Paquet "Saint-Etienne" komandą vėl išvedė į priekį, tačiau džiaugsmas vėl truko neilgai, nes Florentinas Pogba prasižengė baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinį realizavo Jonasas Martinas. 

Šeimininkai vėliau išlaikė nežymią teritorinę persvarą, bet jos paversti trečiuoju įvarčiu nebesugebėjo, tad rungtynės baigėsi lygiosiomis. Dėl jų Sable kariauna dabar savaitgalį gali gerokai nukristi, o "Strasbourg" ekipai pasiektas taškas bus tikrai svarbus kovoje dėl išlikimo.

Rezultatas:

"Saint-Etienne" 2 - 2 "Strasbourg
[1-0] 41' Hernani
[1-1] 44' Jean Aholou
[2-1] 56' Jean Monnet-Paquet
[2-2] 63' Jonas Martin (iš 11 metrų baudinio)

<iframe frameborder="0" width="480" height="270" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x6aily3" allowfullscreen=""></iframe>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...