Pranc zijos rinktinės bei Turino "%c00038" ekipos puolėjas %p01431, atrodo, užbaigė visas spekuliacijas dėl jo ateities - žaidėjas teigia kitą sezoną taip pat vilkėsiąs Turino ekipos marškinėlius.

Dar šio sezono pabaigoje pasirodė gandų, kad "Juventus" ekipa išsiskirs su Trezeguet, kuris, kaip buvo manoma, turėjo pereiti į Ispanijos "%c00006". Pats puolėjas šios galimybės nebuvo linkęs atmesti ir netgi buvo pasiruošęs išvykti į Ispaniją: "Negaliu sulaukti, kada pereisiu į Barceloną", - tuomet teigė žaidėjas.

Tačiau dabar prancūzas paneigė bet kokias spekuliacijas, o prie to, manoma, prisidėjo ir naujasis "Juventus" treneris Fabio Capello.

"Aš pasikalbėjau su Luciano Moggi ("Juventus" generaliniu direktoiumi - aut. past.) ir po Euro-2004 su juo susitiksiu bei pasirašysiu naują sutartį. Esu laimingas, kadangi visuomet norėjau pasilikti Turine".

Žaidėjas taip pat negailėjo pagyrų ir naujajam treneriui: "Man patinka Capello planai. Jo atvykimas į Turiną rodo, kad klubas pasirengęs ir toliau siekti aukščiausių rezultatų".

Naujoji Trezeguet sutartis turėtų būti sudaryta iki 2008 metų.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos