Pagali au pasibaigė viena iš didžiausių vasaros transferų istorijų - Olandijos rinktinės saugas Edgaras Davidsas (%p00664) pasirašė trejų metų kontraktą su Milano "%c00037" , ir per sezoną, kaip manoma, jis turėtų uždirbti apie 3.5 milijono eurų.

31 metų žaidėjas kurį laiką buvo laisvasis agentas, nes jo kontraktas su "%c00038", kaip ir išnuomavimas "%c00006" klubui baigėsi. Ilgą laiką buvo kalbama, kad Davidsas gali pereiti į tokius klubus kaip "%c00062", "%c00042", "%c00028" ar "%c00052".

Tačiau Italijos spauda niekada neabejojo, kad žaidėjas jau sutarė dėl perėjimo į "Inter" ir tik laukė kol bus galima viską baigti sutvarkyti. Šiandien ryte klubas oficialiai pranešė apie perėjimą.

"Mes visi labai patenkinti. Sutvarkėme procesą, kuris svarbus iš techninės pusės ir ekonomiškai kalbant yra linijoje su strategijomis, kurias suplanavo valdyba," - sakė "Inter" prezidentas Giacinto Faccheti. - "Visi žino koks geras yra Davidsas, bet norėčiau pabrėžti tai, ką jis padarė tik per kelis mėnesius Barselonoje. Jis parodė, kad turi stimulo ir entuziazmo vesti komandą į tą antrą vietą turnyrinėje lentelėje, kuri prieš jam atvykstant nebuvo įsivaizduojama."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos