Debiuto laukiantis N.Valskis: „Noriu padėti komandai įvarčiais“ © zalgiris.lt nuotr.

Prieš beveik šešerius metus Nerijus Valskis 2016-ųjų A lygos sezoną užbaigė dviem įvarčiais į Vilniaus „Žalgirio“ vartus, jo atstovaujami tuometiniai „Trakai“ šventė pergalę, o puolėjas tą sezoną užbaigė turėdamas 17 įvarčių savo sąskaitoje.

Dabar naujasis „Kauno Žalgirio“ puolėjas jau yra pasiruošęs apsivilkti žaliai baltus marškinėlius ir priminti Lietuvos futbolo gerbėjams apie save.

99-ąjį marškinėlių numerį pasirinkęs N.Valskis jau pasirengęs debiutui – rugpjūčio 13 dieną „Kauno Žalgirio“ laukia išvyka į netoliese esančią Jonavą ir dvikova su lygos autsaidere.

„Į Lietuvą grįžtu beveik po šešerių metų ir tikiu, kad tam dabar yra puikus laikas. Grįžau kur kas labiau subrendęs ir sutvirtėjęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Manau, kad turėsiu gerą progą parodyti koks esu, kadangi motyvacijos turiu labai daug“, – Žalgiris.lt teigė pastaruoju metu Indijoje žaidęs futbolininkas.

Kadaise ir kituose Kauno klubuose rungtyniavęs žaidėjas buvo patenkintas „Kauno Žalgiryje“ sudarytomis sąlygomis, treniruočių procesu ir konkurencija sudėtyje.

„Kaune turime puikias sąlygas, treniruotės yra tikrai aukšto lygio, o grįžus traumuotiems žaidėjams jaučiasi sveika konkurencija dėl žaidimo minučių. Visada yra detalių, kurias galėtume išpildyti geriau, bet matau, jog viskas čia vyksta gera linkme, galbūt tiesiog reikia kažkiek per save perlipti, laimėti keletą rungtynių iš eilės ir susigrąžinti pasitikėjimą. Aišku, kiekvienose rungtynėse reikia kovoti iki galo, tos pačios „Jonavos“ tikrai negalima visiškai nuvertinti“, – svarstė 35-erių žalgirietis.

Tiesa, N.Valskis paskutines oficialias savo rungtynes sužaidė dar kovo mėnesį, tad kol kas iki geriausios sportinės formos jam šiek tiek trūksta.

„Žinoma, kurį laiką nežaidus po pertraukos reikės laiko įsivažiuoti, bet savaitę pasitreniravęs su komanda jaučiuosi visai gerai ir laukiu debiuto. Galbūt kelių pirmų rungtynių metu nebūsiu pačioje geriausioje savo formoje, bet sunkiai dirbu ir noriu padėti komandai įvarčiais“, – sakė N.Valskis.

„Jonavos“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikova rugpjūčio 13 dieną Jonavos miesto stadione prasidės 17 valandą, o rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 Play.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...