„Barcelona“ klubas šią vasarą atsisveikins su vienu iš savo gynėjų.
Kaip atskleidė katalonų ekipos sporto direktorius Deco, komandoje neliks dano Andreaso Christenseno:
„Mes turime penkis gynėjus, o vienam reikės išvykti, nes ši pozicija yra perpildyta.“
Andreas Christensenas „Barcelona“ klube rungtyniavo nuo 2022-ųjų metų ir du kartus tapo Ispanijos čempionu bei iškovojo šios šalies taurę.
29-erių metų danas per trejus sezonus sužaidė 80 rungtynių ir pelnė 4 įvarčius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą