Deco: „Vienam gynėjui reikės išvykti, nes ši pozicija perpildyta“ © AFP nuotr.

„Barcelona“ klubas šią vasarą atsisveikins su vienu iš savo gynėjų.

Kaip atskleidė katalonų ekipos sporto direktorius Deco, komandoje neliks dano Andreaso Christenseno:

„Mes turime penkis gynėjus, o vienam reikės išvykti, nes ši pozicija yra perpildyta.“

Andreas Christensenas „Barcelona“ klube rungtyniavo nuo 2022-ųjų metų ir du kartus tapo Ispanijos čempionu bei iškovojo šios šalies taurę.

29-erių metų danas per trejus sezonus sužaidė 80 rungtynių ir pelnė 4 įvarčius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...