Aukš iausiame Belgijos futbolo divizione rungtyniaujantis Liežo "Standard" pranešė, jog jau susitarė dėl Belgijos rinktinės ir "%c00055" gynėjo Erico Deflandre'o (%p00561) perėjimo į šį klubą pasibaigus sezonui.

Deflandre maždaug prieš mėnesį apsisprendė palikti dabartinius "Ligue 1" lyderius bei pastarųjų dviejų metų Prancūzijos čempionus "Lyon" ir persikelti į savo gimtojo miesto ekipą.

"Kai "Standard" pareiškė susidomėjimą manimi, aš ilgai negalvojau. Tiesa, aš buvau gavęs ir labai patrauklų pasiūlymą iš "Lyon", kurie siūlė man dviejų metų sutartį, bet galimybė rungtyniauti savo gimtojo miesto komandoje man buvo svarbiau už pinigus, - kalbėjo Deflandre. - "Žaisdamas Prancūzijoje aš tapau "Standard" gerbėju ir dabar nekantrauju, kada galėsiu padėti šiam klubui kovoti dėl Belgijos čempionų titulo."

"Standard" yra ne pirmasis Belgijos klubas, kuriam yra atstovavęs Deflandre. Per savo karjerą jis taip pat gynė "RFC Liege" ir "%c00132" garbę, bei sužaidė jau pusšimtį rungtynių už Belgijos nacionalinę ekipą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos