Dėl išlikimo kovojantis „Everton“ netikėtai pervažiavo „Brighton“ ekipą © REUTERS nuotr.

Į išlikimą „Premier“ lygoje besikabinantis Liverpulio „Everton“ pasiekė itin svarbią pergalę. „Irisai“ išvykoje rezultatu 5:1 sutriuškino „Brighton“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje Seano Dyche'o auklėtiniai baudė savo oponentus mirtinomis kontraatakomis. 1 ir 29 minutėmis dublį į savo sąskaitą įsirašė Abdoulaye Doucoure, o 35 minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė šeimininkų vartininkas Jasonas Steele.

Antroje mačo pusėje „Brighton“ spaudė savo oponentus, tačiau „Everton“ išlaukė savojo momento ir po dar vienos kontraatakos pelnė ketvirtąjį savo įvartį. 76 minutę pasižymėjo Dwightas McNeilas.

79 minutę „Brighton“ sugebėjo sušvelninti atsilikimą po Alexiso Mac Allisterio įvarčio, tačiau tiksinti paskutinėms pagrindinio laiko sekundėms svečių krašto puolėjas Dwightas McNeilas puikiu smūgiu „išvalė voratinklius“ iš viršutinio vartų kampo ir pelnė penktąjį savo ekipos įvartį.

Ši pergalė leidžia „Everton“ pakilti į šešioliktą turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Brighton“ išlieka septintoje vietoje.