Dėl savo ateities nerimo nejaučiantis R. Benitezas: komanda nusipelno didžiausių pagyrų

Vyriausiasis Madrido "Real" treneris Rafaelis Benitezas po lygiųjų Valensijoje sulaukė klausimų apie savo tolimesnę ateitį bei pagyrė komandą už pademonstruotą charakterį.

Vakar "Real" išvykoje susigrūmė su "Valencia" ir po atkaklios kovos buvo užfiksuotos lygiosios rezultatu 2-2. "Real" du kartus buvo įsiveržę į priekį ir nuo antrojo kėlinio vidurio turėjo verstis be raudoną kortelę užsidirbusio Mateo Kovačičiaus.

Paklaustas žurnalistų pakomentuoti apie savo ateitį Madride, R. Benitezas atsakė: "Jūs turite teisę užduoti tokį klausimą, tačiau manau, kad nėra pagrindo tam."

"Rezultatas nėra pakankamai geras, bet mano komandos žaidėjai nusipelno daugiau pagyrų nei kas kitas. Jie atidavė visas savo jėgas ir stengėsi, bet, deja, nepavyko iškovoti pergalės ir trijų taškų.

Kai aikštėje likome dešimtyje turėjome atiduoti dar daugiau pastangų ir žaidėjai tai padarė. Turėjome šansų ir laimėti, ir pralaimėti. Labai gaila, kad po antrojo įvarčio nesugebėjome sekundei apsiginti", - pridūrė "baltųjų" treneris, kurio ateitis su kiekvienomis rungtynėmis darosi vis miglotesnė.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos