Planus keisti turėjęs Z. Zidane‘as neliko patenkintas „Real“ žaidimu antroje rungtynių pusėje © JumpStory nuotr.

Zinedine‘as Zidane‘as savo jubiliejines 200-ąsias rungtynes prie Madrido „Real“ vairo pažymėjo pergale – „baltieji“ sekmadienį savo aikštėje 3:1 nugalėjo „Eibar“.

„Real“ visus reikalus išsprendė pirmoje rungtynių dalyje – Toni Krooso, Sergio Ramoso bei Marcelo įvarčiai jau po 37 minučių leido komandai įgyti trijų įvarčių persvarą.

Po rungtynių kalbėjęs Z. Zidane‘as pabrėžė, kad jau po pirmųjų rungtynių pasimatė, jog ne visi žaidėjai dar yra pasiruošę žaisti 100 proc.

„Svarbiausia, žinoma, buvo laimėti. Mūsų laukia dar 10 finalų“, – sakė Prancūzijos futbolo legenda.

„Po to, kai įmušėme trečiąjį įvartį, aikštėje pasimetė žaidėjų atsipalaidavimas. Be to, antrajame kėlinyje teko atlikti priverstinių keitimų. Carvajalis susižeidė čiurną, Ramosas pajuto diskomfortą, o Edenui dar reikia laiko įsivažiuoti.

Po keitimų komandos žaidimas dar labiau išsiderino, rungtynėse jau buvo galima pamatyti ir nelabai gerų dalykų. Sunku pasakyti, ar mums koją kišo fizinis pasiruošimas, tačiau turime kuo įmanoma greičiau prie to adaptuotis“, – tęsė Z. Zidane‘as.

Kalbėdamas tik apie E. Hazardo pasirodymą, Z. Zidane‘as pridūrė: „Žinojau iškart, kad Edenui prireiks laiko, jog pajustų žaidimo rimtą. Pirmajame kėlinyje jam pataikė varžovas ir tai mus išgąsdino. Visgi rūbinėje jis pasakė, kad jam reikėjo panašaus kontakto, kad galėtų žaisti dar drąsiau.“

Šiuo metu dėl traumų „Real“ komandai negali padėti Luka Jovičius, Mariano, Nacho bei Lucas Vazquezas. Ketvirtadienį „baltųjų“ laukia akistata su „Valencia“.

„Real“ nuo pirmaujančios „Barcelona“ komandos toliau atsilieka 2 taškų skirtumu.