"Deportivo" išplėšė lygiąsias prieš "Atletico" (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse penktadienį vakare sužaistos pirmosios 10-ojo turo rungtynės.

La Korunjos "Deportivo" futbolininkai savo aikštėje priėmė Madrido "Atletico" vienuolikę. Diego Simeone auklėtiniai turėjo įgiję pranašumą, tačiau šeimininkai pasiekė lygiąsias, 1-1.

"Rojiblancos" ekipą į priekį išvedė Tiago, pasižymėjęs 34-ąją susitikimo minutę. Svečiams iš sostinės vieno įvarčio pranašumą pavyko išlaikyti ilgą laiką, tačiau 77-ąją minutę į Jano Oblako ginamus vartus krito įvartis, nulėmęs šių rungtynių baigtį.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti 13 minučių savo žodį tarė puolėjas Lucas Perezas.

"Atletico" nepasinaudojo galimybe bent laikinai pakilti į pirmąją vietą. Su 20 taškų D. Simeone vadovaujama komanda išlieka trečioje pozicijoje, o "Deportivo", savo sąskaitoje turintis 14 taškų, žygiuoja šeštoje pozicijoje.

"Deportivo" 1 - 1 "Atletico Madrid"

34' [0 - 1] Tiago

77' [1 - 1] L.Perez

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8069407" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>