"Der Klassiker": "Bayern" namuose pervažiavo BVB

"Bundesliga" 11-ojo turo centrinėse rungtynėse Miuncheno "Bayern" namuose net 4:0 sutriuškino principinius savo varžovus Dortmundo "Burussia" futbolininkus.

Šeimininkai kur kas aktyviau pradėjo susitikimą ir jau 17-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai puikaus perdavimo iš Benjamino Pavardo sulaukęs Robertas Lewandowskis galva nukreipė kamuolį į vartus.

Serge'as Gnabry 38-ąją minutę taip pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjo asistentas akimirksniu užfiksavo nuošalę, o VAR peržiūra patvirtino, kad įvartis neturi būti įskaitytas.

Vis tik S. Gnabry savo įvartį šiame susitikime vis tiek pelnė vos prasidėjus antrajam kėliniu.

Varžovų triuškinimą 76-ąją minutę tęsė puikią sportinę formą šį sezoną demonstruojantis R. Lewandowskis.

Ketvirtasis įvartis į BVB vartus krito 80-ąją minutę, kuomet nesėkmingai sužaidęs Dortmundo ekipos gynėjas Matsas Hummelsas nukreipė kamuolį į savo vartus.

"Bayern" po šios pergalės pakilo į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje ir taškais susilygino su antroje pzocijoje esančia "RB Leipzig" ekipa.

"Bayern" 4:0 "Borussia"
17' [1:0] R. Lewandowski
47' [2:0] S. Gnabry
76' [3:0] R. Lewandowski
80' [4:0] M. Hummels (į savo vartus)