Derbyje triumfavęs „Kauno Žalgiris“ sugrįžo į pergalių kelią © E. Kniežausko nuotr.

„Kauno Žalgiris“ nutraukė šešių iš eilės nelaimėtų rungtynių seriją. Tai jie padarė derbio rungtynėse nugalėdami Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ komandą 2:1 (2:1).

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė aukšto intensyvumo futbolą, bet pavojingų situacijų buvo užfiksuota mažai. „Hegelmann Litauen“ gretose ambicingus smūgius atliko Levanas Mačarašvilis, o „žalgiriečiai“ bene geriausią progą turėjo, kai Philippo Otele smūgį atrėmė vartininkas Ignas Plūkas.

Po pertraukos aukštesne pavara žaidime startavo „Kauno Žalgiris“, kuris vėliau ir įprasmino turėtą iniciatyvą įvarčiu. 62 minutę kontratakoje Michaelas Thuiqe‘as gražiai prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur nesunkiai įvartį iš arti pelnė Deividas Šešplaukis.

Roko Garasto auklėtiniai netrukus ir padvigubino persvarą. P. Otele pataikė į virpstą, o baudos aikštelėje vėl siautė M. Thuiqe‘as, kurio smūgiai buvo blokuoti. Visgi sambrūzdžio „Hegelmann Litauen“ komandai neutralizuoti nepavyko, o prie kamuolio prišokęs Divine‘as Naah tiksliai smūgiavo į vartus.

Po praleisto įvarčio svečiai greitai sureagavo ir sušvelnino rezultatą. Po keitimo į aikštę žengęs A. Neguebo sėkmingai susitvarkė su varžovų pasipriešinimu baudos aikštelėje ir nuginklavo vartininką Airidą Mickevičių. Brazilui tai buvo pirmasis įvartis „Optibet A lygoje“.

Vėliau veiksmo netrūko prie abiejų komandų vartų, dažniau pirštines į darbą reikėjo paleisti tiek A. Mickevičiui, tiek I. Plūkui. „Kauno Žalgiriui“ visgi pavyko išlaikyti trapų pranašumą ir švęsti pergalę, kurią paskutinį kartą lygoje jie džiaugėsi birželio 12 dieną.

Pergalė leido „Kauno Žalgiriui“ (42 tšk.) pakilti į antrąją vietą. „Hegelmann Litauen“ (38 tšk.) futbolininkai toliau išlieka penkti.