Desertas Londone: „Chelsea“ ir „Manchester City“ 8 įvarčių trileryje pasidalino po tašką © Action Images via Reuters nuotr.

Centrinės „Premier“ lygos turo rungtynės savo vardą pateisino.

„Chelsea“ ir „Manchester City“ komandos dramatiškose rungtynėse „Stamford Bridge“ pasidalino po tašką – 4:4.

Pirmieji į priekį įsiveržė svečiai. Po abejotino 11 metrų baudinio pasižymėjo Erlingas Haalandas.

„Chelsea“ sėkmingai grįžo į rungtynes – Thiago Silvos ir Raheemo Sterlingo smūgiai buvo tikslūs.

Prieš pertrauką Manuelis Akanji, paliktas baudos aikštelėje laisvas, išlygino rezultatą. Iškart po 15 min pertraukos „Man City“ vėl įsiveržė į priekį, kai Erlingas Haalandas pasiuntė kamuolį į vartus.

Ties tuo viskas nesibaigė. Edersono klaidele pasižymėjęs Nicolasas Jacksonas pavertė rezultatą 3:3. Malo Gusto netrukus turėjo šansą persverti rezultatą, tačiau jis turėdamas gerą šansą pasimetė.

Rodri 85-ąją minutę vedė „miestiečius“ į priekį, tačiau Rubeno Diaso klaida viską nubraukė. Portugalas prasižengė baudos aikštelėje prieš Armando Broją, o buvęs „Man City“ žaidėjas lygino rezultatą dramatiškose rungtynėse.

Nepaisant pamestų dviejų taškų, „Manchester City“ išlaiko lyderio pozicijas „Premier“ lygoje.