Dešimt įvarčių pelniusi "Sūduva" be didesnio vargo žengė į LFF taurės pusfinalį

Šį šeštadienį „Arvi“ futbolo arenoje įvyko Lietuvos futbolo federacijos taurės ketvirtfinalio rungtynės.

Jau pirmomis minutėmis „Sūduva“ kūrė pavojingas atakas prie „Švyturio“ vartų. Po perdavimo iš kraštų galva smūgius atliko T. Radzinevičus ir P. Pavlovičius, tačiau abiejų „sūduviečių“ smūgiai skriejo greta virpsto.

9 minutę po aštraus perdavimo iš krašto ties tolimu virpstu laisvas atsidūrė V. Baranovskis, tačiau vienu lietimu smūgiavęs saugas buvo kiek netikslus.

Prabėgus vos minutei gražią kombinaciją surezgę „sūduviečiai“ buvo neišnaudojo puikios galimybės. Į laisvą plotą įkirtęs P. Pavlovičius sulaukė kamuolio ir išbėgęs vienas prieš vartininką, iš aštraus kampo skersavo kamuolį į vartininko aikštelę kertančiam T. Radzinevičiui, tačiau iš nepatogios situacijos smūgiavęs puolėjas pataikė į vartų virpstą.

15 minutę krito pirmasis įvartis į „Švyturio“ vartus. Perdavimą iš dešiniojo krašto vienu lietimu „uždarė“ T. Radzinevičius. Vos po minutės iš labai panašios situacijos antrąjį komandos įvartį pelnė P. Janušauskas.

20 minutę gerą perdavimą gavęs V. Baranovskis apėjo vartus palikusį vartininką ir perdavė kamuolį į baudos aikštelės vidurį, kur kamuolį praleido T. Radzinevičius, o už jo stovėjęs E. Veliulis stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus.

24 minutę T. Radzinevičius puikiai galva „uždarė“ perdavimą iš kairiojo atakos krašto ir pelnė savo antrąjį bei komandos ketvirtąjį įvartį. Praėjus kelioms minutėms T. Radzinevičius sulaukęs varžovų vartininko klaidos pelnė savo trečiąjį įvartį.

35 minutę po sumaišties „Švyturio“ baudos aikštelėje kilusia sumaištimi pasinaudojo E. Veliulis ir tiksliu smūgiu į tolimąjį vartų kampą pelnė savo antrąjį įvartį.

37 minutę rezultatą sušvelnino du „Sūduvos“ gynėjus suklaidinęs ir I. Kardumą nuginklavęs G. Matulevičius.

42 susitikimo minutę E. Veliulis įsiveržė į baudos aikštelę ir radęs laisvą T. Radzinevičių perdavė kamuolį jam. „Sūduviečiui“ beliko pakišti koją ir pasiųst kamuolį į tuščius vartus.

Pirmoje rungtynių pusėje Marijampolėje netrūko įvarčių, tačiau „Sūduva“ nepaliko jokių vilčių „Švyturio“ ekipai ir futbolininkų lygių skirtumas buvo akivaizdus.

55 minutę įvarčių fiestą „Arvi“ futbolo arenoje pratęsė po keitimo aikštėje pasirodęs E. Jankauskas, kuris sulaukė perdavimo iš krašto ir iš aštraus kampo smūgiavo stipriai, kamuolys kliudęs „Švyturio“ gynėją įskriejo į vartus.

77 minutę iki galo atakoje sukovojęs „Sūduvos“ puolėjas M. Kardokas perėmė prarastą kamuolį ir stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą pelnė devintąjį komandos įvartį.

87 minutę trys „Sūduvos“ žaidėjai išbėgo prieš „Švyturio“ vartininką, D. Antanavičius perdavė kamuolį  P. Pavlovičiui, o šis pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Visiškai visų rungtynių metu dominavusi „Sūduva“ iškovojo nesunkią pergalę ir žengė į Lietuvos futbolo federacijos taurės pusfinalį.

Marijampolės „Švyturys“ 1-10 Marijampolės „Sūduva“

15’ [0-1] T. Radzinevičius

17’ [0-2] P. Janušauskas

20’ [0-3] E. Veliulis

24’ [0-4] T. Radzinevičius

30’ [0-5] T. Radzinevičius

35‘ [0-6] E. Veliulis

37’ [1-6] G. Matulevičius

42’ [1-7] T. Radzinevičius

54’ [1-8] E. Jankauskas

79’ [1-9] M. Kardokas

88’ [1-10] P. Pavlovič

Komandų sudėtys:

„Švyturys“: D. Lastauskas, E. Dubickas, A. Bielkauskas, T. Leimonas, G. Matulevičius, A. Larčenka (46‘ A. Breivė), F. Petrovas, M. Goberis (65’ P. Vosylius), L. Lukšys (33‘ D. Stanaitis), A. Kliučinykas, A. Lukšys.

„Sūduva“: I. Kardum, V. Baranovskij, M. Činikas, P. Leimonas, E. Veliulis, T. Radzinevičius (46‘ M. Kardokas), P. Janušauskas, N. Jamak (46‘ E. Jankauskas), A. Jankauskas (46’ D. Isoda), P. Pavlovič, D. Antanavičius.