Dešimtyje antrą kėlinį žaidęs „Leipzig“ lygiosiomis sužaidė su „Koln“ ekipa © IMAGO/Picture Point LE nuotr.

Šeštadienį vykusiose Bundeslygos 2 turo rungtynėse „Leipzig“ namuose rezultatu 2:2 sužaidė su „Koln“ vienuolike.

Šeimininkai pirmieji pelnė įvartį šiame susitikime. 36 minutę pasižymėjo dar kartą „Leipzig“ ekipoje debiutavęs Timo Werneris.

Tačiau, Leipcigo ekipa savo persvara pasidžiaugė vos 4 minutęs. Rezultatą išlygino „Koln“ komandos puolėjas Florianas Dietzas.

45+1 minutę šeimininkai sulaukė nemalonumų. Domininkui Szoboszlai teisėjas parodė diskutuotiną raudoną kortelę ir „Leipzig“ antrąją rungtynių pusę žaidė dešimtyje.

Nepaisant to, „Leipzig“ 56 minutę sugebėjo dar kartą šiose rungtynėse išsiveržti į priekį. Įvartį pelnė puikų individualų meistriškumą pademonstravęs Christoferis Nkunku.

Visgi, svečiai dar kartą šiose rungtynėse sugebėjo išlyginti rezultatą. 73 minutę įvartį į savus vartus apmaudžiai pasiuntė Josko Gvardiolas.

Likusioje rungtynių eigoje nei vienai komandai nepavyko sukurti itin pavojingų momentų ir rungtynės baigėsi lygiosiomis.

„Werder Bremen“ 1:2 „Stuttgart“

„Hoffenheim“ 3:2 „Bochum“

„Hertha Berlin“ 1:1 „Eintracht Frankfurt“

„Bayer Leverkusen“ 1:2 „Augsburg“