Dešimtyje žaidęs "Leicester" pačioje rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš "Man Utd" (VIDEO)

21 val. 30 min. Lietuvos laiku "King Power" stadione sužaistos paskutinės Anglijos "Premier" lygos 19-ojo turo rungtynės.

"Leicester City" savo stadione priėmė "Manchester United" futbolininkus. "Lapės" pačioje susitikimo pabaigoje pasiekė sensacingas lygiąsias rezultatu 2-2.

27-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, kai po tikslaus Riaydo Mahrezo perdavimo Jamie Vardy privertė kamuolį iš savo vartų traukti geriausią "Premier" lygos vartininką Davidą De Gea.

Tačiau "Man Utd" nesutriko po šio smūgio ir 40-ąją minutę rezultatas tapo lygus - Juanas Mata puikiai išpildė Jesse Lingardo perdavimą ir sugrąžino pusiausvyrą šiose rungtynėse.

Antrajame kėlinyje "Man Utd" toliau įrodinėjo savo pranašumą. 60-ąją minutę krito antrasis šių rungtynių įvartis, o jo autoriumi tapo baudos smūgį realizavęs ir dublį į savo sąskaitą įsirašęs J. Mata.

"Lapės" bandė atsitiesti, tačiau viltys pakovoti dėl lygiųjų tapo dar mažesnės, kai iš aikštės buvo pašalintas Danielis Amartey. Atrodė, kad iš "Man Utd" pergalės jau niekas nebeatims, tačiau 2015 metų čempionai parodė tikrą charakterį.

Pačioje susitikimo pabaigoje, kai iki galutinio rungtynių švilpuko žaisti buvo likusios vos kelios akimirkos, po puikaus Marco Albrightono perdavimo centro gynėjas Harry Mmaguire'as čiuoždamas ant žemės pasiekė kamuolį ir įteikė ne pačią maloniausią Kalėdinę dovaną varžovams - išlygino rezultatą, kuris atėmė pergalę iš svečių.

Panašu, kad tai buvo visiška pabaiga kovoje dėl čempionų titulo - po lygiųjų "Man Utd" savo atsilikimą nuo "Man City" padidino 13 taškų.

"Leicester" 2 - 2 "Man Utd"
27' [1 - 0] J. Vardy
40' [1 - 1] J. Mata
60' [1 - 2] J. Mata
90+4' [2 - 2] H. Maguire
73' D. Amartey ("Leicester") pašalintas iš aikštės