Dešimyje likusi „Barcelona“ apmaudžiai išleido pergalę iš savo rankų © JumpStory nuotr.

Ispanijos pirmenybėse „Barcelona“ išvykoje turėjo vargo su „Granada“ ekipa, o jų susitikimas baigėsi lygiosiomis – 1:1.

Pirmame kėlinyje katalonams pavyko pelnyti įvartį, tačiau Luuko de Jongo taiklus smūgis buvo anuliuotas po VAR peržiūros.

Visgi, olandas savo įvartį pasiekė. 57 minutę po puikaus Dani Alveso perdavimo Luukas de Jongas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir nepaliko šansų priešininkų vartininkui Luisui Maximiano.

80 minutę „Barcą“ ištiko skaudus smūgis. Jaunasis katalonų talentas Gavi išvydo prieš save antrąją geltoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Dešimtyje likę Xavi auklėtiniai nesugebėjo išlaikyti pergalingo rezultato ir tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms išleido pergalę iš savo rankų. 89 minutę Antonio Puertas pirmas prišoko prie atšokusio kamuolio ir smūgiu į viršutinį vartų kampą išplėšė savo komandai lygiąsias.

Po šių rungtynių „Barca“ užima 6 vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu „Granada“ tenkinasi 12 pozicija.