Devyniese rungtynes baigę „Arsenal“ futbolininkai turėjo pripažinti „Wolves“ pranašumą © AFP nuotr.

Antradienį pralaimėjimą Anglijos „Premier“ lygos 22-ojo turo rungtynėse patyrė Londono „Arsenal“ ekipa, kuri išvykoje rezultatu 1:2 turėjo pripažinti „Wolves“ pranašumą.

„Kanoneriai“ į priekį išsiveržė 32-ąją minutę, kai puikų reidą surengęs Nicolas Pepe pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Atrodė, kad „Arsenal“ kontroliuoja situaciją aikštėje, tačiau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Davidas Luizas savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Willianą Jose bei prieš save išvydo raudoną kortelę. Rubenas Nevesas užtikrintai realizavo 11 metrų baudinį ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo lygus – 1:1.

Antrasis kėlinys kur kas sėkmingiau prasidėjo „vilkams“, kurie 49-ąją minutę išsiveržė į priekį po fantastiško Joao Moutinho įvarčio.

Maža to, „Arsenal“ rungtynes turėjo užbaigti devyniese – 72-ąją minutę už baudos aikštelės ranka sužaidęs Berndas Leno taip pat buvo pašalintas iš aikštės.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo šeimininkų pergalę rezultatu 2:1.

„Sheffield United“ 2:1 „West Bromwich Albion“