Devyniese rungtynių gale likę „Roma“ futbolininkai nepasipriešino „Milan“ ekipai © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienio vakarą San Siro stadione akis į akį stojo „AC Milan“ ir „AS Roma“ ekipos.

Rungtynėse 3:1 triumfavo „AC Milan“ ekipa, kuri iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl titulo.

Rungtynės „Rossoneri“ jau pradėjo aktyviai: 8-ąją minutę 11 m baudinį sėkmingai realizavo Olivier Giroud, o 17-ąją minutę grubiai gynyboje suklydo Romos ekipa ir įvartį įmušė Junioras Messias.

Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje Jose Mourinho auklėtiniams pavyko sušvelninti rezultatą, tikslus buvo Tammy Abrahamas.

Antrojo kėlinio pradžioje „AS Roma“ turėjo keletą pavojingesnių progų išlyginti rezultatą, tačiau jomis nepasinaudojo.

74-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo svečių žaidėjas Rickas Karsdorpas, o po 8-ių minučių tašką rungtynėse padėjo „AC Milan“ puolėjas Rafaelis Leao po Zlatano Ibrahimovičiaus rezultatyvaus perdavimo.

Rungtynių pabaigoje „AS Roma“ futbolininkai liko devyniese. Už antrą geltoną kortelę prieš save raudoną kortelę išvydo Romos ekipos gynėjas Gianluca Mancini, o Z. Ibrahimovičius stojo prie 11 m žymos, tačiau jo smūgis tikslo nepasiekė.