Devynius įvarčius įmušęs "Tottenham" klubas pažemino "Wigan" © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos trejos XIII turo rungtynės.

Neįtikėtiną ir didžiausią klubo istorijoje pergalę iškovojo Londono "Tottenham", namie net 9-1 įveikęs bejėgiškai atrodžiusią "Wigan" ekipą. Net penkis įvarčius nugalėtojams pelnė Anglijos rinktinės puolėjas Jermainas Defoe.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį po Aarono Lennono perdavimo iš krašto pasižymėdamas galva išvedė Peteris Crouchas, tačiau minimali persvara neatspindėjo "Tottenham" dominavimo.

Chrisas Kirklandas atrėmė itin pavojingą Defoe smūgį iki pertraukos, bet tuoj po jos anglas nestabdydamas kamuolio padvigubino persvarą.

Dar po trijų minučių Defoe aplenkė gynėjus ir po puikaus perdavimo precižiškai trečią kartą nuginklavo Kirklandą.

Nors 57 minutę Paulas Scharneris sušvelnino skirtumą, kiek daugiau nei po minutės tas pats Defoe po dar vieno Lennono perdavimo atstatė trijų įvarčių pranašumą.

Visgi tai tebuvo vakarėlio pradžia - po Croucho perdavimo įvartį netrukus įmušė Lennonas, o 69 minutę dar kartą savo pavardę į statistikos protokolą įsirašė Defoe.

Puolėjas tapo vos trečiuoju futbolininku po Alano Shearerio ir Andy Cole'o, kuriam per vieną mačą pavyko pelnyti net penkis įvarčius, kai 87 minutę Kirklandas buvo bejėgis prieš jo smūgį po Davido Bentley perdavimo.

Prieš pat finalinį teisėjo švilpuką po Bentley baudos smūgio kamuolys atsimušė į skersinį ir nuo vartininko aštuntą kartą atsidūrė tinkle, o svečių pažeminimą užbaigė Niko Kranjčaras.

"Bolton" 0 - 2 "Blackburn"
32' [0 - 1] David Dunn
73' [0 - 2] Samuel Ricketts

Londono "Tottenham" 9 - 1 "Wigan"
9' [1 - 0] Peter Crouch
51' [2 - 0] Jermain Defoe
54' [3 - 0] Jermain Defoe
57' [3 - 1] Paul Scharner
58' [4 - 1] Jermain Defoe
64' [5 - 1] Aaron Lennon
69' [6 - 1] Jermain Defoe
87' [7 - 1] Jermain Defoe
88' [8 - 1] Chris Kirkland (į savus vartus)
90' [9 - 1] Niko Kranjcar

"Stoke" 1 - 0 "Portsmouth"
74' [1 - 0] Ricardo Fuller