D.Galkevičius žiūri į priekį – laukia akistata su principiniu varžovu

„SMScredit.lt A lygos“ debiutantė Jonavos „Lietava“ pakuteno čempionato lyderiams nervus, tačiau vėl liko be taškų.

Strategui Robertui Poškui buvo apmaudu dėl antro praleisto įvarčio, po kurio komandos entuziazmas gerokai priblėso.

„Vėl praleidome iš standartinės padėties. Noriu pasveikinti „Trakų“ komandą, ji šiandien pelnytai laimėjo, buvo geresnė už mus. Pirmas kėlinys buvo apylygis, antro pradžia ir vidurys – kažkur 15 minučių žaidėme aktyviai, truputėlį surizikavome, prie 0:1 turėjome pusprogių – neišnaudojome. Ėjome į priekį, praleidome vėl gana kuriozinį įvartį. Praleidome trečią – rungtynės buvo baigtos.

Duosime vaikinams kelias dienas pailsėti. Turime komandoje daug traumų, žaidėjų pas mus nedaug, o darbo klube – daug. Yra ką daryti – ruošimės“, – pasakojo „Lietavos“ treneris.

Po keitimo aikštėje pasirodęs Dominykas Galkevičius taip pat pabrėžė, jog kurį laiką antrame kėlinyje Jonavos klubas žaidė sėkmingai ir buvo arti išlyginamojo įvarčio.

„Kaip ir Jonavoje su „Žalgiriu“, pritrūko išlyginamojo įvarčio. Einant lyginti rezultato, „Trakams“ atsivėrė daug erdvių – jie turėjo masę progų. Turėjome pusprogių iki antro praleisto įvarčio. Jeigu būtume išlyginę, būtų gal kitaip.

Mūsų tikslas antrame kėlinyje buvo išlyginti rezultatą, bet praleidome. Mums primušė įvarčių, o ne mes išlyginome.

Antro kėlinio 10–15 minučių buvo sujudimas. Atrodė, kad perlaušime, bet praleistas antras įvartis davė per psichologiją. Praradome discipliną, per daug paleidome erdvę prie savo vartų, bet kažkoks sujudimas buvo. Galėjome išlyginti“, – teigė saugas, tikėdamasis, jog komanda pasiruoš artėjančiam principiniam mačui su Kauno „Stumbru“.