Di Francesco apie "Real" problemas: "Mums užtenka ir savų"

"Roma" strategas Eusebio Di Francesco nenuvertina Madrido "Real" vienuolikės ir teigia, kad tiek varžovai, tiek ir "romėnai" šiuo metu yra susidūrė su didelėmis problemomis.

Madrido "Real" kol kas žaidžia vieną prasčiausių sezonų per visą klubo istoriją, tačiau "Roma" komanda šį sezoną taip pat nėra didžiulė jėga - Italijos pirmenybėse jau patirti keturi pralaimėjimai.

Abu klubai Čempionų lygoje turi iškovoję po lygiai pergalių - tris. Rytoj įvyksiančiose rungtynėse greičiausiai spręsis, kuri komanda grupėje užims pirmąją vietą, todėl laukia intriguojanti akistata.

"Roma susitinka su dabartiniu Europos čempionu", - spaudos konferenciją šiais žodžiais pradėjo Di Francesco. - Ar dabar palanku susitikti su "Real"? Manau, kad jie gali tą patį pasakyti apie mus".

"Mes esame dvi komandos, kurios dabar išgyvena ne patį geriausią laikotarpį. Aš stengiuosi nesižvalgyti į varžovų problemas, nes man užtenka ir savų, kas liečia pasirodymą lygoje.

Laukia dvikova su čempionu, todėl tai nebus eilinės rungtynės. Faktas, kad abu klubai yra surinkę po devynis taškus, mane džiugina. Pirmoje dvikovoje jie žaidė labai gerai, tačiau mes turėjome laiko pataisyti tam tikrus dalykus.

Šiandien situacija yra visai kitokia, vien tik paminint psichologinę būseną", - pridūrė italas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos