Di Maria apie K. Mbappe: "Tik laiko klausimas, kada jis laimės "Ballon d'Or"

Paryžiaus "Saint-Germain" gretose rungtyniaujantis Angelis Di Maria mano, kad Kylianas Mbappe bet kuriais metais gali laimėti "Ballon d'Or" apdovanojimą.

Argentinietis su 19-mečiu Prancūzijos futbolo deimantu rungtyniauja jau antrą sezoną. K. Mbappe būdamas tokio amžiaus jau spėjo tapti ne tik geriausiu savo amžiaus grupėje, bet ir vadintis vienu geriausių planetos žaidėjų.

Nėra atmetama, kad puolėjas jau šiais metais pateks į "Ballon d'Or" apdovanojimų trejetuką.

"Jeigu jis ir toliau liks tame lygyje, kuriame yra dabar, jis "Auksinį kamuolį" gali laimėti bet kada", - "L'Equipe" leidiniui sakė Di Maria. - Mes matome jį kiekvienose rungtynės ir žinome, kokį potencialią jis turi - jam dar tik 19 metų".

Paklaustas apie trenerių štabe įvykusias permainas, argentinietis jomis džiaugėsi ir teigė, kad Thomas Tuchelis atvyko su tikslu jiems padėti laimėti Čempionų lygą.

"Tik atvykęs jis iškart su manimi ėmė kalbėtis ir pasakė tai, ko nori iš manęs. Manau, kad jis čia atvyko su tikslu laimėti Čempionų lygą. Turėdami tokius žaidėjus kaip Neymarą, Mbappe ir Cavani, išlaikome neblogus šansus tai laimėti", - pridūrė argentinietis.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...