Di Maria įspėja "Real": esame stipresni nei praėjusį sezoną

Angelis Di Maria 2013-14 metų sezone buvo bene svarbiausia Madrido "Real" figūra, prisidėjusi prie taip ilgai laukto dešimtojo UEFA Čempionų lygos titulo.

Šią savaitę Argentinos rinktinės saugas kartu su Paryžiaus "Saint-Germain" sieks iš posto išversti "Real", kuris šiame turnyre triumfavo jau du kartus iš eilės.

Trečiadienį PSG pirmoje aštuntfinalio dvikovoje susitiks prieš savo žiūrovų palaikomą "Real". A. Di Maria nesureikšmina šį sezoną itin banguoto varžovų žaidimo, tačiau pabrėžia, kad PSG šiais metais taip pat yra stipresnis nei bet kada.

"Esame stipresni nei praėjusį sezoną", - iškart pasakė Di Maria. - Tokiose rungtynėse tavo komanda privalo turėti daugiau nei talento. Norint laimėti šias dvikovas reikia šiek tiek ir sėkmės elemento".

"Real" yra puiki komanda, kuri visada pademonstruoja geriausią žaidimą Čempionų lygoje. Kai šioje komandoje pasigirsta šio turnyro himnas, žaidėjai kažkokiu tai būdu transformuojasi ir iš savęs išspaudžia viską.

"Real" nėra ta komanda, kuri mėgsta kontroliuoti kamuolį, tačiau prieš juos kontroliuoti taip pat yra beveik neįmanoma. Mums reikia žaisti natūralų futbolą - tą, kurį žaidėme visą sezoną ir tada kažko galime tikėtis", - pridūrė ketverius metus Madride rungtyniavęs argentinietis.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...