Šiand ien Čempionų lygos trečiajame kvalifikaciniame etape buvo žaidžiamos lemiamos atsakomosios rungtynės, po kurių paaiškėjo 22 pagrindinio turnyro dalyviai.

Grupių varžybose vietas jau anksčiau buvo užsitikrinę 16 komandų: "Ajax" (Olandija), "Arsenal", "Chelsea" (Anglija), "Barcelona", "Valencia" (Ispanija), "Bayern", "Werder" (Vokietija), "Celtic" (Škotija), "Fenerbahce" (Turkija), "Lyon", "PSG" (Prancūzija), "Milan", "Roma" (Italija), "Olympiacos", "Panathinaikos" (Graikija), "Porto" (Portugalija).

Dabar prie jų prisijungė "Anderlecht" (Belgija), "Monaco" (Prancūzija), "Deportivo" (Ispanija), "Inter" (Italija), "Liverpool" (Anglija) bei "Rosenborg" (Norvegija).

Likusieji 10 grupės etapo dalyvių paaiškės po dešimties susitikimų rytoj.

Beje, šiemet "Tango TV" žada transliuoti rungtynes ir antradienį, ir trečiadienį, o kartojimą bus galima pamatyti trečiadienio vakare per TV3 kanalą. Pirmąją tiesioginę UEFA Čempionų lygos transliaciją - grupės turnyro burtų traukimą - "Tango TV" žiūrovai pamatys jau šį ketvirtadienį, rugpjūčio 26 dieną 17 valandą, sakoma TV3 pranešime spaudai.


Antradienio rungtynių rezultatai:

"%c00126" 3 - 0 "%c00130"
(Pirmosios rungtynės 0 - 1, bendras rezultatas 3 - 1)
34', 60' Aruna Dindane
73' Nenad Jestrovic (11m.)

72' iš aikštės pašalintas Argel ("Benfica")

"%c00036" 6 - 0 "Gorica"
(3 - 0, 9 - 0)
18' Javier Chevanton
32' Lucas Bernardi
42' Hassan El Fakiri
48' Mohammed Kallon
66' Pontus Farnerud
85' Manuel Adebayor (11m.)

41' iš aikštės pašalintas Marko Suler ("Gorica")

"%c00037" 4 - 1 "%c00144"
(1 - 1, 5 - 2)
1', 53' Adriano [1 - 0, 3 - 1]
13' Dejan Stankovic [2 - 0]
49' Mile Sterjovski [2 - 1]
60' Alvaro Recoba [3 - 1]

"%c00089" 3 - 0 "Shelbourne"
(0 - 0, 3 - 0)
59', 66' Sanchez Victor
89' Walter Pandiani

"%c00045" 0 - 1 "GAK"
(2 - 0, 2 - 1)
55' Mario Tokic

"%c00159" 2 - 3 "%c00217" po pratęsimo
(1 - 2, 3 - 5)
31' Walid Badier [1 - 0]
37' Gustavo Boccoli [2 - 0]
90' Harald Brattbakk [2 - 1]
94' Daniel Braathen [2 - 2]
115' Orjan Berg [2 - 3]

25' iš aikštės pašalintas Najwan Ghrayib ("Maccabi")


Trečiadienio rungtynės:

"Maccabi Tel-Aviv" - "PAOK" (3 - 0)
"Djurgarden" - "Juventus" (2 - 2)
"Rangers" - "CSKA Moskva" (1 - 2)
"Trabzonspor" - "Dynamo Kyiv" (2 - 1)
"Real" - "Wisla" (2 - 0)
"Banik" - "Bayer" (0 - 5)
"Sparta" - "Ferencvaros" (0 - 1)
"PSV" - "Crvena Zvezda" (2 - 3)
"Man Utd" - "Dinamo Bucuresti" (2 - 1)
"Brugge" - "Shakhtar" (1 - 4)
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos