Čempi onų lygos finalininkės "%c00036" gynėjas Hugo Ibarra (%p00465) pripažino, kad atsakomosiose pusfinalio rungtynėse įvartį į "Chelsea" vartus jis įmušė ranka.

Tame mače "Chelsea" pirmavo 2-0, ko būtų pakakę tam, kad anglai būtų čempionato finale, tačiau prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą argentinietis rezultatą sušvelnino.

Rezultatas buvo 2-0 ir Fernando Morienteso galva smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir nuo Ibarros įlėkė į vartus. Dabar 30-metis Ibarra pripažino, kad tą įvartį jis įmušė savo kairiąja ranka.

Rungtynių teisėjas nekreipė dėmesio į "Chelsea" vartininko Carlo Cudicini bei kitų Anglijos klubo žaidėjų pastabas, kad įvartis buvo įmuštas ranka.

"Aš tikrai nemušiau tyčia, - kalbėjo Ibarra. - Tačiau jeigu kamuolys nebūtų atsitrenkęs į mano kairiąją ranką, jis nebūtų įskriejęs į vartus".

Terminą "Dievo ranka" kartą pavartojo Diego Maradona. Jis šią frazę ištarė po Pasaulio čempionato Meksikoje ketvirtfinalio rungynių. Tame mače žymusis argentinietis įmušė lemiamą įvartį į Anglijos rinktinės vartus, o po rungtynių į pastabas apie tai, kad įvartis buvo įmuštas ranka jis ramiai atsakė: "Tai buvo Dievo ranka".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos