DKK pranoko Šiaurės Korėją © Eurofootball.lt
Pirmąją pergalę čempionate iškovojo Dramblio Kaulo Kranto rinktinė, 3-0 įveikusi Šiaurės Korėją, tačiau šis laimėjimas jiems nepadėjo prasibrauti į aštuntfinalį.

DKK 3 - 0 Šiaurės Korėja
14' [1 - 0] Yaya Toure
20' [2 - 0] Christian Romaric
82' [3 - 0] Salomon Kalou

Kaip ir tikėtasi, Dramblio Kaulo Kranto futbolininkai kur kas aktyviau pradėjo mačą. Jau per pirmąsias 10 minučių progų įmušti turėjo Didier Drogba, Gervinho ir Yaya Toure.

Būtent pastarasis ir tapo pirmojo įvarčio autoriumi 14 susitikimo minutę. Jau netrukus, po šešių minučių, rezultatas tapo ir 2-0 - Didier Drogba smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, bet pirmasis prie kamuolio suskubo Christianas Romaricas.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką iniciatyvą savo rankose ir toliau turėjo Afrikos atstovai, tačiau rezultatas liko nepakitęs.

Po pertraukos Š.Korėjos vartams ir toliau ypač grasino D.Drogba, bet puolėjo smūgiai vis būdavo netikslūs arba patikimai sužaisdavo varžovų vartininkas.

Dar didesnio gyvumo į DKK žaidimą įnešė po keitimo aikštėje pasirodęs Salomonas Kalou, kuris ir pelnė trečiąjį komandos įvartį, pasižymėjęs 82 minutę.

Nors finalinis teisėjo švilpukas paskelbė užtikrintą DKK pergalę, tačiau jie grupėje liko trečioje vietoje, o Š.Korėja, aišku,- ketvirtoje.