D.Moyeso vadovaujamas "Real Sociedad" neįveikė "Almeria" ekipos

Ispanijos "Primera" pirmenybėse penktadienį sužaistos pirmosios 23-ojo turo rungtynės.

"Almeria" savo stadione priėmė San Sebastiano "Real Sociedad" klubo iššūkį. Davido Moyeso treniruojami baskai išplėšė lygiąsias rezultatu 2-2.

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 5-ąją minutę, kai nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Verza. D.Moyeso treniruojamai ekipai pavyko atsitiesti po greitai praleisto įvarčio ir 27-ąją minutę Agirretxe išlygino rezultatą.

Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje Tomeras Hemedas ir vėl išvedė "Almeria" į priekį. Lemiamą įvartį baskams pavyko pelnyti 48-ąją minutę, kai kamuolį pasiųsdamas į vartų tinklą baskams svarbų vieną tašką padėjo iškovoti Sergio Canalesas.

Tašką į savo sąskaitą įsirašęs "Real Sociedad" Ispanijoje pakilo į 11-ąją vietą, o "Almeria" - į 15-ąją.

"Almeria" 2 - 2 "Real Sociedad"

5' [1 - 0] Verza (11m. baudinys)

27 [1 - 1] Agirretxe

40' [2 - 1] T.Hemed

48' [2 - 2] S.Canales