Šiand ien Prancūzijos futbolo federacija (FFF) oficialiai pranešė apie Raymondo Domenecho paskyrimą į nacionalinės rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas.

52 metų Domenechas pastaruosius 11 metų treniravo Prancūzijos jaunimo rinktinę (U-21) ir padėjo užaugti daugeliui dabartinės komandos žvaigždžių. Jis "Les Bleus" trenerio poste pakeis Jacquesą Santini, kurio sutartis po nesėkmingo Europos čempionato nebuvo pratęsta.

Iš pradžių atrodė, kad favoritai į šią atsilaisvinusią vietą buvo du - neseniai žaidėjo karjerą baigęs Laurentas Blancas bei buvęs "Fulham" strategas Jeanas Tigana.

Tačiau 1998 metais su rinktine laimėjęs Pasaulio čempionatą treneris Aime Jacquet FFF prezidentui Claude'ui Simonet pasiūlė pasirinkti Domenechą. Tai atrodo buvo lemiama rekomendacija, ir buvo nuspręsta paskirti labiau patyrusį žmogų, koks ir yra Domenechas.

"Mes gavome 41-ą pareiškimą, šeši iš jų buvo tikrai rimti. Galutinis sąrašas buvo sutrumpintas iki trijų vardų - Laurento Blanco, Jeano Tigana ir
Raymondo Domenecho, kol mes pasiekėme bendrą nuomonę ir paskyrėme Raymondą Domenechą." - spaudos konferencijoje sakė Simonet.

Dabar Domenechui teks nelengva užduotis, nes jam reikės performuoti komandą ir stengtis susigrąžinti prieš dvejus metus prarastą Pasaulio čempionų titulą.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos