Dominavusi „Chelsea“ ekipa nesugebėjo įveikti „Man Utd“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį „Stamford Bridge“ įvyko centrinės 13-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės.

Lygos lyderiai Londono „Chelsea“ futbolininkai namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Manchester United“.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai dominavo aikštėje, tačiau žaidybinio pranašumo įvarčiais paversti nesugebėjo.

Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo svečiams – 50-ąją minutę aikštės viduryje grubiai suklydo Jorginho, o tuo pasinaudojęs Jadonas Sancho išvedė „Man Utd“ į priekį.

„Chelsea“ greitai susigrąžino žaidimo kontrolę ir 69-ąją minutę užsidirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavęs Jorginho išlygino rezultatą.

Per likusį laiką daugiau pavojaus varžovų vartams kūrė „aristokratai“, tačiau finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo lygiąsias.