Dortmunde įvykusi įvarčių fiesta buvo palankesnė "Borussia" ekipai

Šeštadienį žaidžiamos 7-ojo "Bundesliga" čempionato turo rungtynės.

Dortmunde susirinkę žiūrovai galėjo išvysti tikrą futbolo spektaklį su laiminga pabaiga namų komandai. "Borussia" ekipa priimė svečius iš Augsburgo ir šventė pergalę 4:3.

Pirmasis kėlinys nieko ypatingo šiame mače nežadėjo, vienintelį pirmojo kėlinio įvartį pelnė svečiai 23-ąją minutę. Į rūbinę komandos išėjo esant rezultatui 0:1.

Antrajį kėlinį solidžiai pradėjusi "Borrusia" 60-ąją minutę rezultatą iš lygino. Netrukus, 71-ąją minutę, svečių ekipos gynėjas P. Maxas gražino pranašumą savo ekipai.

Supykę "Borussios" futbolininkai pelnė 2 įvarčius iš eilės ir periimė iniciatyvą. Svečiai dar bandė gelbėtis pelnydami įvartį 87 minutę. Tačiau 96 minutę A. Paco pelnė savo trečią įvartį ir įsirašė "hat-tricką" į savo sąskaitą.

"Dusseldorf" 0 - 2 "Schalke 04"

"Hannover" 3 - 1 "Stuttgart"

"Mainz" 0 - 0 "Hertha"