Drama Hanoveryje pasibaigė aštuoniais įvarčiais ir lygiosiomis (VIDEO)

Sekmadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos paskutinės dvejos 17-ojo turo rungtynės.

"Hannover" namuose priėmė Lėverkuzeno "Bayer". "HDI-Arena" stadione įvyko tikra įvarčių fiesta - iš viso šiame susitikime krito net aštuoni įvarčiai, kurie nulėmė rezultatyvias lygiąsias.

Pirmajame kėlinyje krito net penki įvarčiai - pirmieji į priekį įsiveržė "Bayer", tačiau "Hannover" sugebėjo persverti rezultatą jų naudai. 25-ąją minutę rezultatas tapo vėl lygus, tačiau kėlinio pabaigoje įvarčio pranašumą sugrąžino Klausas.

Antrajame kėlinyje "Bayer" po Leono Bailey benifiso 67-ąją minutę jau pirmavo rezultatu 4-3, tačiau 83-ąją minutę šeimininkai pasiekė ketvirtąją įvartį ir išlygino rezultatą.

Kitose rungtynėse kiek keistą pralaimėjimą namuose patyrė "Leipzig" prieš Berlyno "Hertha". 5-ąją minutę pastarieji įsiveržė į priekį, tačiau 7-ąją vienas jų žaidėjas buvo pašalintas iš aikštės.

Atrodė, kad tai taps "Leipzig" pranašumu ir šeimininkai netrukus išlygins rezultatą, tačiau nutiko priešingai - "Hertha" pelnė dar du įvarčius ir pirmavo rezultatu 3-0. Vis dėlto "Leipzig" nepasidavė ir iki rungtynių pabaigos pelnė du įvarčius, tačiau jie komandos į pergalę neatvedė.

"Hannover" 4 - 4 "Bayer"
11' [0 - 1] J. Brandt
12' [1 - 1] I. Bebou
21' [2 - 1] N. Fullkrug (11 m. baudinys)
25' [2 - 2] A. Mehmedi
45' [3 - 2] F. Klaus
47' [3 - 3] L. Bailey
67' [3 - 4] L. Bailey
83' [4 - 4] J. Korb

"Leipzig" 2 - 3 "Hertha"
5' [0 - 1] D. Selke
31' [0 - 2] S. Kalou
51' [0 - 3] D. Selke
68' [1 - 3] W. Orban
90+2' [2 - 3] M. Halstenberg
7' J. Torunarigha ("Hertha") pašalintas iš aikštės