Dramatiška kulminacija: per 5 minutes į rungtynes sugrįžusi „Man City“ tapo Anglijos čempione © JumpStory nuotr.

Įtemptame, paskutiniame „Premier“ lygos ture, Mančesterio „City“ futbolininkai rungtynėse su „Aston Villa“ atlaikė tikrą nervų karą ir pasiekė pergalę rezultatu 3:2. Tuo tarpu, per plauką nuo čempionų titulo likę „Liverpool“ futbolininkai taip pat sugebėjo rungtynių pabaigoje pasiekti pergalę prieš „Wolves“ rezultatu 3:1.

„City“ pirmame kėlinyje žaidė slogiai ir sugebėjo sukrapštyti vos vieną smūgį į vartų plotą. Negana to, 37 minutę jie atsidūrė besivejančių vaidmenyje, po to, kai „Aston Villa“ gynėjas Matty Cash smūgiu galva išvedė savo komandą į priekį.

Verta paminėti, kad nei lygiosios, nei pralaimėjimas Pepo Guardiolos auklėtiniams nebuvo tenkinantis rezultatas, žinant, kad „Liverpool“ ekipai laimėjus savąsias rungtynes, „City“ liktų antroje vietoje. Vis gi, „City“ šansai laimėti titulą pakibo ant plauko, po to, kai „Aston Villa“ saugas Phillipas Coutinho smūgiu iš artimo nuotolio pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 2:0.

Tačiau, „Miestiečiai“ pademonstravo čempionišką charakterį ir per 5 minutes sugebėjo pelnyti tris įvarčius:

76 minutę atsilikimą sušvelnino po puikaus Raheemo Sterlingo smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipęs Ilkayus Gundoganas.

78 minutę Rodri puikiu smūgiu iš iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį į apatinį kairįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 2:2.

Na, o pergalingą įvartį pelnė dublį į savo sąskaitą įsirašęs Ilkayus Gundoganas, kuris 81 minutę „uždarė“ Kevino de Bruyne perdavimą ir „City“ išsiveržė į priekį.

Tuo tarpu, „Liverpool“ patys išplėšė pergalę rungtynių pabaigoje, tačiau, deja to nepakako titului laimėti.

„Wolves“ ekipoje 3 rungtynių minutę pasižymėjo Pedro Neto.

Kloppo auklėtiniai rezultatą išlygino 24 minutę, o įvartį pelnė puikiu smūgiu oponentų vartininką nuginklavęs Sadio Mane.

81 minutę Liverpulio ekipos futbolininkai išsiveržė į priekį po Mohamedo Salah įvarčio, o 89 minutę pergalę įtvirtino po Roberto Firmino perdavimo pasižymėjęs Andrew Robertsonas.

Po šio turo, įspūdingai savosiose rungtynėse išsigelbėję „City“ futbolininkai tapo Anglijos čempionais su 93 taškais, o „Liverpool“ liko antri su 92 taškais.