Dramatiškose rungtynėse - rezultatyvios "Milan" ir "Udinese" ekipų lygiosios (5 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybių XIX turo rungtynėse žiūrovai išvydo įspūdingą spektaklį Milane, kur vietos "Milan" ekipa išsiskyrė taikiai 4-4 su "Udinese" futbolininkais.

Čempionate pirmaujantys Massimiliano Allegri auklėtiniai pademonstravo užsispyrimą ir net tris kartus panaikinę svečių pranašumą iškovojo tašką, leidusį atsiplėšti nuo antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančios "Napoli" ekipos iki 4 taškų.

Pastaroji į šią poziciją pakilo savų žiūrovų akivaizdoje net 3-0 sutriuškinusi Turino "Juventus" vienuolikę. Nugalėtojų gretose visus tris įvarčius pelnė fantastišką formą demonstruojantis Argentinos nacionalinės rinktinės puolėjas Edisonas Cavani.

Tris taškus taip pat iškovojo čempionų titulą ginanti Milano "Inter" komanda, kuri po Estebano Cambiasso dublio išvykoje rezultatu 2-1 palaužė "Catania" futbolininkus.

Kituose susitikimuose pralaimėjimus patyrė trečiąją ir ketvirtąją turnyrinės lentelės vietas užimančios Italijos sostinės komandos - "Lazio" ir "Roma".

Genujos "Sampdoria" 2 - 1 "Roma"
18' [0 - 1] M. Vucinic
58' [1 - 1] N. Pozzi (iš 11 m. baudinio)
83' [2 - 1] S. Guberti

56' iš aikštės pašalintas J. Sergio ("Roma")
86' iš aikštės pašalintas S. Lucchini ("Sampdoria")
90' iš aikštės pašalintas D. Gastaldello ("Sampdoria")

"Milan" 4 - 4 "Udinese"
35' [0 - 1] A.D. Natale
45' [1 - 1] A. Pato
53' [1 - 2] A. Sanchez
66' [1 - 3] A.D. Natale
78' [2 - 3] M. Benatia (į savus vartus)
82' [3 - 3] A. Pato
89' [3 - 4] G. Denis
90' [4 - 4] Z. Ibrahimovic

"Bari" 0 - 2 "Bologna"
39' [0 - 1] A. Ekdal
69' [0 - 2] M.D. Vaio

"Catania" 1 - 2 Milano "Inter"
71' [1 - 0] A.D. Gomez
75' [1 - 1] E. Cambiasso
79' [1 - 2] E. Cambiasso

"Cesena" 0 - 0 "Genoa"

Veronos "Chievo" 0 - 0 "Palermo"

"Fiorentina" 3 - 2 "Brescia"
30' [0 - 1] A. Diamanti
45' [0 - 2] N.A. Cordova
72' [1 - 2] A. Gilardino
86' [2 - 2] M.A. Santana
88' [3 - 2] A. Ljajic

Romos "Lazio" 1 - 2 "Lecce"
39' [0 - 1] N. Muslera (į savus vartus)
47' [1 - 1] S. Mauri
72' [1 - 2] C. Grosmuller

"Parma" 1 - 2 "Cagliari"
22' [0 - 1] R. Acquafresca
32' [0 - 2] R. Acquafresca
53' [1 - 2] S. Giovinco

"Napoli" 3 - 0 Turino "Juventus"
20' [1 - 0] E. Cavani
26' [2 - 0] E. Cavani
54' [3 - 0] E. Cavani