Draugiškame mače „Jonava“ nugalėjo „Nevėžį“

Šeštadienį Jonavoje vykusiose draugiškose futbolo rungtynėse šeimininkai „Jonavos“ futbolininkai rezultatu 2:0 įveikė Kėdainių „Nevėžio“ komandą.

Šiame mače „Jonavai“ nepadėjo susižeidęs Vilius Armanavičius, tačiau jo indėlio pernelyg neprireikė – pirmajame kėlinyje persvarą susikrovę „Jonavos“ žaidėjai iškovojo pergalę.

Jau mačo pradžioje jonaviečiai išsiveržė į priekį. Po suirutės „Nevėžio“ baudos aikštelėje kamuolį galva į savus vartus nukreipė svečių gynėjas Deividas Gražys. Kiek vėliau jonaviečiai surengė itin gražią ataką – padaręs slalomą sau įprastame kairiajame aikštės krašte, Ernestas Veliulis perdavė kamuolį baudos aikštelėje buvusiam Michaelui Thuique, o šis kulniuku jį pasiuntė Artiomui Osipovui, kuris iš arti nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ pradėjo spausti šeimininkus, siekdami bent sušvelninti rezultatą. „Jonavai“ teko žaisti „antru numeriu“, bet svečių pastangos nieko neatnešė – „Jonavos“ futbolininkai gerai žaidė gynyboje ir įvarčio į savo vartus nepraleido. Tiesa, kelis kartus į žaidimą teko įsitraukti „Jonavos“ vartininkui Lukui Paukštei, o kartą kamuolys netgi atsidūrė jo saugomų vartų tinkle, tačiau mačo arbitras tame epizode užfiksavo žaidimą ranka.

Tad rezultatas išliko toks pats nuo pirmojo kėlinio ir „Jonava“ šventė pergalę.

Artimiausias Lietuvos futbolo A lygos rungtynes jonaviečiai žais rugsėjo 19 dieną Kaune, kur susigrums su vietos „Kauno Žalgiriu“.