Draugiškame mače "Utenis" nugalėjo "Klaipėdos granitą"
Utenos „Utenio“ futbolininkai kontrolinėse rungtynėse Utenoje įveikė „Klaipėdos granito“ ekipą 1:0 (0:0)

Abi komandos rungtynes pradėjo aukšta sparta. Rungtynių pradžioje kamuolio kontrolė priklausė uteniškiams. „Utenio“ futbolininkai sukūrė keletą pavojingų atakų prie klaipėdiečių vartų, bet pasižymėti nepavyko.

Antrajame kėlinyje uteniškiai nemažino tempo ir stengėsi pralaužti varžovų gynybą. Prabėgus penkiolikai minučių antrajame kėlinyje, uteniškis Lukas Paukštė pakeitė pagrindinį komandos vartininką Pavelą Leusą ir debiutavo „Utenio“ gretose.

Artėjant antrajam rungtynių kėliniui į pabaigą, varžovai savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Valentiną Jeriomenko. Vienuolikos metrų baudinį tiksliai realizavo Gabrielius Zagurskas ir išvedė uteniškius į priekį. Likusi laiką komandoms nepavyko pasižymėti ir „Utenio“ ekipa iškovojo pergalę.

Uteniškių gretose pasižymėjo Gabrielius Zagurskas.

Į A lygos čempionatą „Utenio“ ekipa sugrįš jau liepos 27 d., namuose priimdama Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus.