Draugiški mačai: Robbenas paskadino Angliją, Messi ir Soldado pasižymėjo trimis įvarčiais (9 VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį visame pasaulyje buvo žaidžiamos draugiškos tarpvalstybės rungtynės.

Anglijos rinktinė sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą, tačiau to nepakako pralaimėjimui Nyderlandams išvengti.

Londono "Wembley" stadione svečiai įsiveržė į priekį po tikslaus Klaaso Jano Huntelaaro smūgio, o netrukus pranašumą po įspūdingo solo reido padvigubino Arjenas Robbenas.

Nors Gary Cahillas ir Ashley Youngas per paskutines 5 minutes sugebėjo išlyginti santykį bei atrodė, kad nugalėtojas nepaaiškės, pasaulio vicečempionų pergalę lėmė dar vienas Robbeno įvartis.

Argentinos rinktinės gerbėjus pradžiugino geriausias pasaulio futbolininkas Lionelis Messi - daug kritikos dėl žaidimo nacionalinėje ekipoje susilaukiantis puolėjas įmušė tris įvarčius ir padėjo savo šaliai 3-1 įveikti Šveicariją.

"Barcelona" žvaigždė Berne lemiamus du įvarčius įmušė per paskutines 5 minutes.

Pasaulio čempionė Ispanija net 5-0 sutriuškino Venesuelą, o visų dėmesio centre atsidūrė puolėjas Roberto Soldado.

"Valencia" futbolininkas trenerio sprendimu pakeitė traumuotą Davidą Villą ir prastą sportinę formą demonstruojantį Fernando Torresą ir pateisino lūkesčius, pelnydamas 'hattrick'ą'.

Dar du tikslius smūgius pridėjo Andresas Iniesta ir Davidas Siva.

Europos grandų mūšyje Prancūzija 2-1 įveikė visas komandas iš kelio šluojančią Vokietiją.

Olivier Giroud įmušė pirmąjį įvartį vilkėdamas rinktinės marškinėlius, o 69 minutę Florentas Malouda įtvirtino pranašumą. Cacau jau per teisėjo pridėtą laiką sušvelnino santykį.

Įdomesni rezultatai:

Latvija 0 - 0 Kazachstanas

Turkija 1 - 2 Slovakija
24' [0 - 1] V.Weiss
39' [0 - 2] M.Stoch
85' [1 - 2] O.Toprak

Malta 2 - 1 Lichtenšteinas
48' [0 - 1] M.Buchel
54' [1 - 1] M.Mifsud
64' [2 - 1] M.Mifsud

Graikija 1 - 1 Belgija
9' [1 - 0] D.Salpingidis
33' [1 - 1] N.Chadli

62' iš aikštės pašalintas N.Lombaerts (Belgija)

Šveicarija 1 - 3 Argentina
20' [0 - 1] L.Messi
50' [1 - 1] X.Shaqiri
88' [1 - 2] L.Messi
90' [1 - 3] L.Messi (iš 11 m. baudinio)

Kroatija 1 - 3 ŠVedija
13' [0 - 1] Z.Ibrahimovic (iš 11 m. baudinio)
44' [1 - 1] J.Olsson (į savus vartus)
46' [1 - 2] S.Larsson
69' [1 - 3] S.Larsson

Italija 0 - 1 Jungtinės Valstijos
55' [0 - 1] C.Dempsey

Lenkija 0 - 0 Portugalija

Vokietija 1 - 2 Prancūzija
21' [0 - 1] O.Giroud
69' [0 - 2] F.Malouda
90' [1 - 2] Cacau

Anglija 2 - 3 Nyderlandai
57' [0 - 1] K.Jan Huntelaar
59' [0 - 2] A.Robben
85' [1 - 2] G.Cahill
90' [2 - 2] A.Young
90' [2 - 3] A.Robben

Ispanija 5 - 0 Venesuela
37' [1 - 0] A.Iniesta
40' [2 - 0] D.Silva
50' [3 - 0] R.Soldado
53' [4 - 0] R.Soldado
84' [5 - 0] R.Soldado

65' iš aikštės pašalintas F.Amorebieta (Venesuela)
66' R.Soldado (Ispanija) nerealizavo 11 metrų baudinio

Danija 0 - 2 Rusija
4' [0 - 1] R.Shirokov
45' [0 - 2] A.Arshavin